27/08/2009

Jesienna ofensywa w 4fun.tv

Okres jesienno – zimowy to dla 4fun.tv czas na wprowadzanie nowych pozycji na antenie stacji. Głównym celem pojawienia się zmian w jesiennej ramówce jest zwiększenie atrakcyjności programowej stacji, a to z kolei ma poprawić jeszcze bardziej komunikację z widzem.

Wszystkich fanów Kartonów ucieszy na pewno informacja, że już jesienią zobaczyć będą mogli II serię kultowej bajki Reggae Rabbits. Opowiada ona o wesołych króliczkach, mieszkających na łące. W kolejnej serii będzie jeszcze więcej nowych i dziwnych gości odwiedzających Rabbity. Będzie więcej humoru, dobrego żartu i zaskakujących sytuacji. „Reggae Rabbits” to produkcja dla osób o specyficznym, inteligentnym humorze. Każdy odcinek trwa 5 minut i przedstawia oddzielną historię z życia bohaterów. Premierowe odcinki będzie można oglądać w 4fun.tv w każdy poniedziałek o godzinie 20:00, powtórki w niedziele również o 20:00.

W październiku rozpocznie swoje telewizyjne życie zupełnie nowy, odlotowy, 30 minutowy program o dość tajemniczej nazwie SKRĘĆ COŚ. Będzie on kontynuacją i uzupełnieniem niedawno utworzonej strony internetowej www.skreccos.pl przeznaczonej dla osób, które poprzez filmiki chcą pokazać swoje umiejętności w tańcu, sporcie, muzyce, ekstremalnych zajawakach, etc. Do programu będą zapraszani również tzw. trenerzy, którzy na stronie pokazali najfajniejsze sztuczki czy umiejętności. Osoby te będą prezentowały swoje zdolności na antenie 4fun.tv oraz uczyły widzów jak samemu wykonać daną rzecz lub czynność. Podczas jego emisji prezentowane będą najciekawsze, najlepsze i czasami najbardziej zakręcone klipy video umieszczone na wcześniej wspomnianej stronie internetowej.

Telewizja 4fun chcąc zadbać o dobre samopoczucie swoich widzów już od samego rana wprowadzi nowe pasmo o nazwie POPBUDZIK. Dzięki energicznej, pozytywnej i co najważniejsze, głośnej muzyce, nie oprze się mu nawet największy śpioch. Program będzie emitowany codziennie w godzinach 6:00-10:00. Podczas porannej playlisty zostanie uruchomiona interaktywna aplikacja BIORYTM, dzięki której widzowie dowiedzą się, poprzez tekst SMS, co ich czeka w nadchodzącym dniu.

Gość - w każdym odcinku inny przechodzień przypadkiem trafia na trawy babilonu i mąci w "spokojnym" życiu Reggae Rabbits

Gość - w każdym odcinku inny przechodzień przypadkiem trafia na trawy babilonu i mąci w "spokojnym" życiu Reggae Rabbits

4fun.tv chce zadbać również o trochę starszych widzów, dlatego zmiany dotyczyć będą nocnego pasma dla dorosłych, które zmieni zupełnie swoje oblicze na nazwę NOCNY HAŁAS. Każdy z widzów będzie mógł czatować z piękną dziewczyną, której zdjęcie będzie widoczne na ekranie. Największą motywacją do flirtu będzie możliwość zmiany zdjęcia dziewczyny na bardziej rozebrane. Podczas całej zabawy modelka zachęcać będzie do wysyłania smsów, dzięki którym widzowie będą mogli dostać zdjęcia, po których na pewno będą mieli piękne sny.

Stacja wprowadza od września również nowe aplikacje interaktywne, które bardziej zintegrują telewidza ze stacją. Pierwsza z nich będzie odpowiadać na wieczne zadawane sobie i swoim znajomym pytanie „Jak na imię będzie miała Twoja nowa sympatia?”. Druga aplikacja będzie dawać odpowiedź na trudniejszą kwestię czyli „Czy Twoja druga połowa może Cię zdradzić?”.

4fun.tv idąc zgodnie z trendami wprowadza również kosmetyczne zmiany w swoich programach. Wymienione zostaną oprawy graficzne aplikacji „Kto się w Tobie kocha?”, „Parowanie” oraz „Duety”.

Jesień w 4fun.tv to okres, w którym nie ma czasu na nudę. Wszystkie zmiany wprowadzone są z myślą o widzach, którzy od jesieni będą mogli jeszcze bardziej integrować się ze stacją. Ułatwiona komunikacja, przejrzystość, a przede wszystkim nadal dobra zabawa są głównymi priorytetami, które telewizja będzie starała się osiągnąć tej jesieni.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...