Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/08/2009

Międzynarodowa obsada Pan-European Tournament

Poznaliśmy dziesięć żeńskich zespołów z zagranicy, które wezmą udział w pierwszych w historii Polski rozgrywkach kobiet gry Counter-Strike 1.6 organizowanych w ramach wielkiego finału LAN Ligi Cybersport. Już 2 października na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli podziwiać umiejętności pięcioosobowych drużyn z Niemiec, Danii, Hiszpanii, Szwecji, Bułgarii, Węgier oraz Czech. Nie zabraknie również polskiego akcentu. Nasz kraj reprezentować będą dwie żeńskie formacje wyłonione drogą internetowych eliminacji.

W turnieju Pan-European Tournament udział weźmie dwanaście kobiecych zespołów. Dziesięć z nich to najpopularniejsze i najbardziej utalentowane żeńskie drużyny z całej Europy w tym m.in. Team ALTERNATE Female (Niemcy), LedPC (Hiszpania), Games4u (Szwecja), MASCARA (Bułgaria), Aurora-Gaming (Dania), eSuba Ladies (Czechy) czy też Comma Gaming Female (Węgry). Dwa pozostałe turniejowe miejsca przypadną w drodze internetowych eliminacji polskim zespołom.

Jak widać kobiety również pasjonują się cybersportowymi rozgrywkami oraz biorą czynny udział w wirtualnej rywalizacji na najwyższym poziomie. Można śmiało powiedzieć, że turnieje z ich udziałem przykuwają uwagę widzów i wywołują niesamowite emocje, zapewniając widzom niespotykane dotąd widowisko. Warto również zauważyć, że będzie to jedyna taka okazja, aby podziwiać w naszym kraju najbardziej utytułowane żeńskie drużyny z całej Europy. Dodatkowo atmosferę elektronicznego współzawodnictwa w ramach turnieju Pan-European Tournament podgrzewać będzie fakt, że walka rozegrana zostanie o tytuły mistrzowskie oraz nagrody pieniężne, których łączna wartość wyniesie 6 000 dolarów.

Więcej informacji znaleźć można pod adresem www.pt.cybersport.pl oraz www.cybersport.pl.

Przeczytaj także:   Nowy ampli tuner ONKYO TX-SR307

Techcity na Facebooku