18/08/2009

Nokia E75 zdobyła nagrodę EISA

Telefon Nokia E75 z biznesowej Eseries zdobył nagrodę EISA w kategorii European Business Phone 2009-2010. Wyróżnienie to, będące jednym z najbardziej prestiżowych w branży elektroniki użytkowej, przyznawane jest co roku przez pisma branżowe zrzeszone w Europejskim Stowarzyszeniu Technik Audiowizualnych EISA.

Nokia-E75

Przy wyborze zwycięskiego produktu w kategorii European Business Phone jury brało pod uwagę zastosowanie zaawansowanych technologii, obecność cech pożądanych przez użytkowników, ergonomię oraz wzornictwo. Najwyższe noty wśród ocenianych urzadzeń zdobyła Nokia E75, wyposażona w wysuwaną z boku klawiaturę QWERTY i oferująca użytkownikom dostęp do poczty prywatnej i biznesowej typu push.

Nokia-E75Poręczna i stylowa Nokia E75 oferuje nowy, rozbudowany i bardzo wygodny interfejs poczty email. Telefon wyposażony jest w pakiet narzędzi, który zapewnia pełną obsługę folderów i wiadomości w formacie HTML, załączników, rozwijane widoki, a także możliwość sortowania wiadomości według dat, nadawców i rozmiarów. Oprócz udoskonalonych funkcji przesyłania poczty, urządzenie to daje dostęp w czasie rzeczywistym do kalendarza, kontaktów i zadań.

Nokia E75 jest ściśle zintegrowana z usługami Ovi. Telefon posiada wbudowany moduł A-GPS oraz aplikację Nokia Maps z 3-miesięczną pełną licencją na nawigację samochodową. Dostęp do poczty prywatnej i biznesowej poprzez większość istniejących kont e-mail telefon oferuje dzięki usłudze Nokia Messaging, dostępnej w urzadzeniu bezpłatnie na cały okres życia produktu.

Nagrody EISA przyznawane są w nastepujących kategoriach: fotografia, sprzęt audio, kino domowe, wideo, elektronika samochodowa oraz urządzenia mobilne. W poprzednich latach nagrodą tą uhonorowane nagrodą zostały Nokia N90, Nokia N93 oraz Nokia N95.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...