Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/08/2009

Stacja robocza o mocy obliczeniowej 4 teraflopów

Najnowsza stacja robocza Supermicro 7046GT-TRF SuperWorkstations oferuje wydajność na poziomie 4 teraflopów (bilionów operacji zmiennoprzecinkowych na sekundę). Urządzenie zbudowano w oparciu o dwa procesory Intel Xeon 5500 oraz 4 karty NVIDIA Tesla C1060.

Supermicro 7046GT-TRF

Energii dostarcza 1400-watowy zasilacz o sprawności wynoszącej ponad 93%. Obudowa stacji roboczej o symbolu SC747TQ-R1400 jest w stanie pomieścić do jedenastu, pełnowymiarowych kart rozszerzeń, osiem dysków twardych 3.5” oraz 96GB pamięci RAM.

żródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   Podkładka chłodząca do notebooków

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku