26/08/2009

Świat mody orzekł: nowy LG Chocolate BL40 stanie się ikoną

Zapytani o opinię na temat wchodzącego na rynek modelu redaktorzy i trendsetterzy z czołowych magazynów lifestylowych na świecie nie mieli wątpliwości, że będzie to przebój jesieni 2009. LG Chocolate to stylowy telefon, zaprojektowany, by cieszyć oko i świadczyć o najlepszym guście użytkownika.

„Wygląda raczej jak elegancka papierośnica w stylu Art Deco (…) Jestem nim po prostu oczarowana” ― powiedziała Charlotte Sinclaire, redaktor prowadząca magazyn Vogue.

Zdaniem Dylana Jonesa z magazynu GQ nowy LG Chocolate BL40 „wyznacza zupełnie nowy kierunek w konwencjonalnym wzornictwie telefonów”. „Jest stylowy, szykowny, błyszczący – to prawdziwy supermodel” – dodaje Jones.

LG Chocolate BL40

Z kolei Mansel Fletcher, stylista z magazynu Esquire, docenia przede wszystkim „powściągliwe, ale wysmakowane wzornictwo LG Chocolate”, a Tony Chambers, redaktor naczelny magazynu Wallpaper, dodaje, że szczególną cechą nowego modelu jest elegancka, nieco tajemnicza, modernistyczna obudowa.

O tym, że nowy LG Chocolate BL40 nie tylko trzeba, ale i wypada mieć, przekonana jest Marissa Bourke, redaktor kreatywna magazynu ELLE. „To wyjątkowo szykowny wzorniczo model, który wyznacza nowe standardy dyskretnego luksusu” – podsumowała Bourke.

2 września nastąpi kolejna odsłona stylu – oficjalnie ruszy serwis poświęcony nowemu LG Chocolate BL40. Pod adresami http://newchocolate.lge.com i http://newchocolate.lgmobile.com znaleźć będzie można nowe informacje o LG Chocolate BL40, a także pełne recenzje kreatorów mody. Wkrótce także polscy kreatorzy mody będą mogli poznać zalety nowego telefonu LG.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...