Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/08/2009

Veracomp z Panasonic

Veracomp podpisał umowę dystrybucyjną z firmą Panasonic Polska. Na jej podstawie dystrybutor poszerzył ofertę systemów audiowizualnych o projektory LCD i profesjonalne ekrany plazmowe Panasonic.

Firmy zainteresowane sprzedażą rozwiązań audiowizualnych będą mogły wybrać w Veracomp najnowsze projektory LCD Panasonic, przeznaczone dla edukacji i biznesu oraz domowej rozrywki. Do pierwszej kategorii zaliczają się projektory instalacyjne na czele z Panasonic PT-DZ12000E klasy High-End z rekordową jasnością 12 000 ANSI lumenów oraz instalacyjno – konferencyjne. Urządzenia dostosowane są do pracy ciągłej 24/7, wyświetlają wyraźne i jasne obrazy bez straty jakości, nawet w wysokiej temperaturze i w zadymionej atmosferze (m.in. Panasonic PT-D5700EL).

Panasonic PT-DZ12000

W Veracomp dostępne są także projektory instalacyjne do zadań specjalnych i z łączem bezprzewodowym (m.in. Panasonic PT-F300NTE z żywotnością lampy 5000 godzin) oraz projektory przenośne, także w wersji z łączem bezprzewodowym (m.in. Panasonic PT-LB75NTE z jasnością 2600 lumenów i obudową przeciwkurzową). Z kolei miłośnicy kina domowego mają do wyboru projektory obsługujące rozdzielczość Full HD (najnowszy Panasonic PT-AE3000E w technologii 3LCD i wysokim współczynnikiem kontrastu – 60000:1) oraz HD Ready (Panasonic PT-AX200E).

Panasonic AE-3000

Panasonic TH-85PF12W ramach drugiej kategorii urządzeń audiowizualnych, Veracomp zaoferuje ekrany plazmowe Panasonic o przekątnych od 42 do 103 cali. Ekrany te przystosowane są do pracy ciągłej w układzie pionowym i poziomym, charakteryzują się wysokim współczynnikiem kontrastu oraz długą żywotnością paneli. Idealnie nadają się do instalacji Audio-Video czy Digital Signage.

Wśród wielkoformatowych ekranów, na uwagę zasługuje najnowszy Panasonic TH-103PF10, wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli) na rekordowej powierzchni 103 cali. Zaawansowany ekran prezentuje obiekty w ich naturalnych rozmiarach (możliwość instalacji ekranu w pionie i poziomie oraz zbudowania ściany ekranów), w kontraście 5000:1 i wyraźnie widoczne z każdego kąta patrzenia. Urządzenie gwarantuje żywotność na poziomie 100 000 godzin.


Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku