07/08/2009

Wymienisz grę na Gametrade.pl

5 sierpnia wystartował portal Gametrade.pl służący do legalnej wymiany gier pomiędzy graczami, którzy szukają nowych wyzwań, a nie chcą wydawać każdorazowo 200-250 zł. Dzięki Gametrade.pl gracze mogą zdobyć najnowsze gry za cenę przesyłki, poznać nowych znajomych i wspólnie cieszyć się z nowych nabytków.

Gametrade.pl to serwis, w którym każdy zarejestrowany użytkownik może za darmo wystawić swoje stare gry na wymianę lub na sprzedaż, a także zadeklarować jakich gier poszukuje. Gametrade.pl automatycznie dopasowuje poszukujących i oferujących, dzięki czemu mogą oni nawiązać kontakt, wynegocjować czym się wymieniają, jak dostarczą sobie gry, a po dokonaniu wymiany skomentować i ocenić kontrahenta.

W czasie miesięcznych beta-testów trwających od 9 lipca br. w Gametrade.pl zarejestrowało się ponad 600 osób, które pochwaliły się posiadaniem ponad 2000 gier, z czego 571 gier jest na wymianę i 270 na sprzedaż. Beta testerzy w ciągu miesiąca odsłonili 60 tys. stron, poświęcając serwisowi średnio 5 minut na sesję i realizując 33 kompletne wymiany gier z pozytywnym komentarzem dla partnera. Najpopularniejszą grą wśród użytkowników Gametrade.pl okazało się dotychczas Grand Theft Auto IV.

Gametrade.pl posiada największą w Polsce bazę gier do wymiany, która zawiera prawie 10 tysięcy gier na 17 różnych platform. Dzięki tak dużej bazie oraz interfejsowi wyposażonemu w ułatwiające życie mechanizmy jak „autocomplete” stworzenie własnej kolekcji gier na wymianę zajmuje kilka minut.

Gametrade.pl przeznaczony jest dla graczy, pasjonatów elektronicznej rozrywki korzystających z rozmaitych platform, poczynając od najpopularnieszych takich jak PC/Windows, Xbox, Playstation, czy Wii, a kończąc na bardziej niszowych i retro, takich jak Dreamcast, czy GameCube.

Wielu użytkowników docenia Gametrade.pl, jako alternatywę dla Allegro, gdzie koszt sprzedaży gier o wartości poniżej 100 zł wynosi tyle samo, co koszt wymiany na inną grę w Gametrade.pl.

www.gametrade.pl

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...