Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/09/2009

AIS Rugged Tablet PC

Firma AIS wprowadziła na rynek nowy model wzmocnionego tabletu PC, skierowany do osób często pracujących w terenie. Urządzenie wyposażono w 10,4-calowy, dotykowy ekran, czytelny nawet w pełnym świetle słonecznym.

AIS Rugged Tablet PC

Sercem komputera jest procesor Intel Atom N270 1.6GHz. Pozostałe elementy konfiguracji to: do 2GB pamięci RAM, dysk twardy/SSD/karta pamięci CompactFlash (jedno z nich), bezprzewodowa karta sieciowa 802.11 b/g, WWAN, Bluetooth oraz GPS. Tablet wyposażono w 6-komorową baterię o pojemności 4800 mAh.

AIS Rugged Tablet PC

Obudowa AIS 10.4” Rugged Tablet PC wykonana została ze stopu magnezu i aluminium. Urządzenie spełnia normy IP54, zapewniając ochronę przed szkodliwym działaniem wody i pyłu. Ponadto produkt zaprojektowano tak, aby spełniał wymagania wojskowej normy MIL-810F dotyczącej odporności na wstrząs, wibracje i upadek z wysokości.

Cena urządzenia w najtańszej konfiguracji to 1499$.

źródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   Lenovo zadaje szyku na trasie DO Tour – nowy U300s

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku