Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/09/2009

Canon wprowadza platformę druku nowej generacji

Canon Europe poinformował o wprowadzeniu nowej, zaawansowanej, wielofunkcyjnej platformy druku — Canon imageRUNNER ADVANCE. Obejmuje ona nowe urządzenia wielofunkcyjne do zastosowań biurowych i druku niskonakładowego.

Nowa linia urządzeń biurowych – serie imageRUNNER ADVANCE C5000 (drukująca w kolejności 30/35/45/51 stron na minutę) oraz C7000 (55/65 stron na minutę) – została zaprojektowana z myślą o rosnących wymaganiach współczesnych użytkowników biznesowych. Urządzenia są przeznaczone dla firm każdej wielkości, od małych i średnich firm do dużych korporacji, i pomagają przedsiębiorstwom działać wydajniej poprzez łatwiejszą integrację z obiegami dokumentów, zmniejszenie kosztów operacyjnych, zwiększenie bezpieczeństwa dokumentów i ograniczenie niekorzystnego wpływu na środowisko.

Canon imageRUNNER ADVANCE C9070 PRO

Nowa generacja kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych wywodzi się z popularnej, nagradzanej linii iR i uwzględnia uwagi oraz opinie klientów i partnerów, oferując setki ulepszeń. Na przykład nowy, zaawansowany kontroler zapewnia wyższą wydajność dzięki szybszemu przetwarzaniu. Dalsze udoskonalenia pionierskiej technologii MEAP firmy Canon i współpraca z czołowymi producentami oprogramowania, takimi jak Adobe, Microsoft i NTWare, gwarantują bezproblemową integrację z popularnymi systemami biurowymi, przyczyniając się do zwiększenia wydajności operacyjnej i bezpieczeństwa.

Canon imageRUNNER ADVANCE C7065i PRO

imageRUNNER ADVANCE automatyzuje procesy związane z intensywnym użyciem papieru i usprawnia komunikację opartą na dokumentach, aby zwiększyć wydajność pracy. Nowa platforma pozwala też użytkownikom szybko skanować papierowe dokumenty i wysyłać je do różnorodnych lokalizacji. Obsługa kilku nowych formatów plików, w tym Adobe® PDF, Adobe® PDFA1b, Office Open XML i Reader Extensions ułatwia użytkownikom pracę z dokumentami papierowymi, stosowanie znakowania i notatek, wstawianie adnotacji albo zapisywanie dokumentów do długoterminowej archiwizacji.

Duży, kolorowy ekran TFT LCD z dotykowym interfejsem użytkownika, który jest wbudowany w każde urządzenie imageRUNNER ADVANCE, umożliwia organizacjom dostosowanie opcji ekranowych do potrzeb poszczególnych osób. Użytkownicy mogą personalizować i przyspieszać dostęp do funkcji specyficznych dla ich roli poprzez zautomatyzowane, „jednodotykowe” obiegi robocze.

Canon imageRUNNER ADVANCE C5051

Rodzina imageRUNNER ADVANCE oferuje również lepsze zabezpieczenia dokumentów i jest zgodna z najbardziej surowymi normami bezpieczeństwa. Organizacje mogą stosować szereg środków ostrożności dostosowanych do ich specyficznych wymagań. Urządzenia można zabezpieczać za pomocą kart identyfikujących użytkowników, druku „follow me” oraz usuwania dysków twardych. Krytyczne dane biznesowe można chronić za pomocą pakietu blokady skanowania (Document Scan Lock Kit), który umieszcza zabezpieczony znak wodny na wydrukowanych dokumentach. Serwer Adobe® LiveCycle Rights Management zapewnia kontrolowany dostęp do przeskanowanych dokumentów w formacie PDF.

Przeczytaj także:   Microsoft wprowadza mobilne klawiatury

Linię imageRUNNER ADVANCE zaprojektowano również z myślą o środowisku. Nie zapomniano o żadnym etapie użytkowania urządzenia i produkowanych przez nie dokumentów. Nowa linia oferuje na przykład najwyższą w branży energooszczędność i ogranicza ogólną emisję dwutlenku węgla nawet o 50 procent. Urządzenia mają części zewnętrzne wykonane z bioplastiku i są zgodne z normami Energy Star i ROHS.

Canon opracował również nową wersję iW360 — zaawansowanego pakietu rozwiązań programowych — dla platformy imageRUNNER ADVANCE. Nowy program iW Desktop pozwala użytkownikowi na ściślejszą współpracę z urządzeniem, ułatwiając tworzenie profesjonalnych dokumentów.

Oprócz serii the imageRUNNER ADVANCE C7000 i C5000 Canon wprowadził serię imageRUNNER ADVANCE C9000 PRO. Urządzenia te są przeznaczone dla dostawców profesjonalnych usług drukarskich, którzy drukują w niższych nakładach niż użytkownicy maszyn imagePRESS.

Sprzedaż urządzeń imageRUNNER ADVANCE w Europie rozpocznie się w czwartym kwartale 2009 roku.


Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku