08/09/2009

Denon ujawnia F107 – nowy mini system stereo

Niepozornie wyglądający system F107 oferuje niewiarygodną moc połączoną z muzyczną wiernością, której nikt nie spodziewa się po mini systemie o wymiarach 25x25cm. Oprócz tego F107 umożliwia odtwarzanie, oprócz płyt CD, muzyki z iPoda i pamięci czy dysków twardych USB.

Denon DRA-F107

Amplituner DRA-F107 zawiera nowo zaprojektowaną końcówkę mocy oferującą niebagatelne 65W na kanał co oczywiście przekłada się na wierność odtwarzanej muzyki opartej na solidnym fundamencie wysokiej dynamiki dźwięku. Co więcej urządzenie to opiera się na technologiach znanych ze stereofonicznej serii Advanced Evolution, takich jak separowane bloki zasilania, cyfrowe i analogowe czy “simple & straight” minimalizujące drogę sygnału oraz jego straty.

Denon DRA-F107

Odtwarzacz DCD-F107 również czerpie pełnymi garściami z „dużej” serii stereo. Jego konstrukcja opiera się na 24-bitowym przetworniku C/A oraz dokładnie selekcjonowanych podzespołach dobranych tak, aby jak najmniej degradowały sygnał. Idealnym uzupełnieniem opisanych urządzeń są głośniki SC-F107, których konstrukcja oparta jest na high-endowej serii CX. Brzmienie całego systemu zostało dopracowane w Wielkiej Brytanii.

Denon DRA-F107Aby sprostać źródłom dźwięku XXI wieku F107 potrafi współpracować w wieloma z nich. Na froncie znajdziemy wejście USB, do którego możemy podłączyć bezpośrednio iPoda lub przenośną pamięć czy dysk twardy USB z plikami MP3 lub WMA. Nawigacja po ich zawartości odbywa się za pomocą pilota, a informacje można odczytywać na dwuwierszowym wyświetlaczu.

DENON F107 dostępny będzie już w sierpniu w kolorach Premium Silver i czarnym w kombinacji z czarnymi lub wiśniowymi głośnikami w cenie 2.895,- PLN.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...