24/09/2009

Głośniki Altec Lansing ExpressionistT Ultra MX6021E

Z 200 watami ciągłej mocy RMS, w dodającej ekspresji oprawie, głośniki Altec Lansing Expressionist Ultra MX6021 są jednym z najpotężniejszych komputerowych systemów audio na rynku. Prapremiera głośników w Polsce miała miejsce podczas zakończonego właśnie Polskiego Finału World Cyber Games 2009.

Każdy element zestawu: 3-calowe głośniki średniotonowe, 1-calowe neodymowe głośniki wysokotonowe i 6,5-calowy subwoofer z dużym skokiem membrany (typu long-throw) jest indywidualnie zasilany bezpośrednio ze źródła energii. Rezultatem jest wyjątkowe oddanie detali, a użytkownik może naprawdę poczuć bas.

Altec Lansing MX6021E

– Możemy pochwalić się doskonałym zrozumieniem potrzeb i wymagań użytkowników oraz umiejętnością projektowania sprzętu, który pasuje do obecnego ich stylu życia – mówi Don Milks, Senior Manager of Product Management w Altec Lansing.

Altec Lansing MX6021E– Dziś coraz więcej ludzi gromadzi i przechowuje multimedia i muzykę w komputerze, dlatego tak ważna jest dla nich jakość dźwięku. Oczekują systemu audio, który oferuje świetny, mocny dźwięk bez zniekształceń głosu ulubionego artysty, zakłóceń w odbiorze sceny filmowej, czy w grze wideo. Zestaw głośników Expressionist Ultra dopasowuje się do tych wymagań idealnie – dodaje.

Współczesny, industrialny wygląd głośników satelitarnych podkreślają widoczne membrany umieszczone w półprzezroczystych obejmach. Subwoofer ma charakterystyczny trapezoidalny kształt, który rozprasza falę stojącą, zapewniając głęboki bas. Expressionist Ultra to zestaw głośników pasujący do stylistyki dzisiejszych komputerów, który mocą i jakością dźwięku skutecznie konkuruje z wieloma zestawami stereo i może być wykorzystywany do telewizora i konsoli gier.

CECHY

 • 200 Watt – elektrownia – niezależne wzmacniacze dla przetworników basów, średnich i wysokich tonów osobno dostarczają wyjątkowo czystej mocy przy każdej głośności
 • Pełne, precyzyjne brzmienie – każdy z satelitów odtwarza wyraźny dźwięk o pełnym spektrum z 3-calowego średniotonowego oraz 1-calowego wysokotonowego głośnika neodymowego
 • Prawdziwie głębokie basy – bas niskiej częstotliwości, który możesz poczuć, usłyszysz z 6,5-calowego skierowanego do przodu subwoofera z dużym skokiem membrany (typu long-throw) umieszczonego w drewnianej obudowie w kształcie trapezu.
 • Ergonomiczny regulator basów, wysokich tonów i głośności, który możesz ustawić dowolnym miejscu niezależnie od głośników. W nim dodatkowe wejście AUX IN – można podłączyć odtwarzacz MP3 oraz gniazdo wyjścia stereo 3,5mm na słuchawki.
 • Podłączanie dodatkowych urządzeń – wejście AUX IN i dołączony adapter RCA 2xCINCH pozwalają na podłączanie dodatkowego urządzenia takiego jak: MP3, TV, konsola do gier, odtwarzacz DVD, VCR lub CD, podczas gdy na stałe do zestawu podłączony jest komputer.
Przeczytaj także:   Nowy ZenBook ASUSA – jeszcze bardziej mobilny

DANE TECHNICZNE

 • Dwa głośniki 3-calowe (75mm) średniotonowe i dwa 1-calowe (25 mm) wysokotonowe głośniki neodymowe
 • 6,5 calowy (165 mm) subwoofer z dużym skokiem membrany typu long-thro
 • Poziom ciśnienia dźwięku (SPL)– 106 dB
 • Całkowita moc ciągła – 200 Watt RMS
 • głośnik średniotonowy – 33 Wattt na kanał 4Ohm/10%THD/150Hz-2.5kHz
 • głośnik wysokotonowy – 33 Watt na kanał 4Ohm/ 10%THD/2.5kHz-20kHz
 • Subwoofer – 68 Watt 8Ohm/10%THD/40Hz-180Hz obciążenie dla jednego kanału Single Channel Loaded
 • Pasmo przenoszenia systemu: 40 Hz – 20 kHz (-10 dB)
 • tosunek sygnału do szumu @ 1kHz wejście > 75 dB
 • Wymiary: Głośnik: 135.8mm (szerokość) x 156.9mm (głębokość) x 220.6m(wysokość); Subwoofer: 260.0mm (szerokość) x 382.5mm (głębokość) x 400.0mm (wysokość)

www.alteclansing.net.pl

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]