24/09/2009

Głośniki Altec Lansing ExpressionistT Ultra MX6021E

Z 200 watami ciągłej mocy RMS, w dodającej ekspresji oprawie, głośniki Altec Lansing Expressionist Ultra MX6021 są jednym z najpotężniejszych komputerowych systemów audio na rynku. Prapremiera głośników w Polsce miała miejsce podczas zakończonego właśnie Polskiego Finału World Cyber Games 2009.

Każdy element zestawu: 3-calowe głośniki średniotonowe, 1-calowe neodymowe głośniki wysokotonowe i 6,5-calowy subwoofer z dużym skokiem membrany (typu long-throw) jest indywidualnie zasilany bezpośrednio ze źródła energii. Rezultatem jest wyjątkowe oddanie detali, a użytkownik może naprawdę poczuć bas.

Altec Lansing MX6021E

– Możemy pochwalić się doskonałym zrozumieniem potrzeb i wymagań użytkowników oraz umiejętnością projektowania sprzętu, który pasuje do obecnego ich stylu życia – mówi Don Milks, Senior Manager of Product Management w Altec Lansing.

Altec Lansing MX6021E– Dziś coraz więcej ludzi gromadzi i przechowuje multimedia i muzykę w komputerze, dlatego tak ważna jest dla nich jakość dźwięku. Oczekują systemu audio, który oferuje świetny, mocny dźwięk bez zniekształceń głosu ulubionego artysty, zakłóceń w odbiorze sceny filmowej, czy w grze wideo. Zestaw głośników Expressionist Ultra dopasowuje się do tych wymagań idealnie – dodaje.

Współczesny, industrialny wygląd głośników satelitarnych podkreślają widoczne membrany umieszczone w półprzezroczystych obejmach. Subwoofer ma charakterystyczny trapezoidalny kształt, który rozprasza falę stojącą, zapewniając głęboki bas. Expressionist Ultra to zestaw głośników pasujący do stylistyki dzisiejszych komputerów, który mocą i jakością dźwięku skutecznie konkuruje z wieloma zestawami stereo i może być wykorzystywany do telewizora i konsoli gier.

CECHY

 • 200 Watt – elektrownia – niezależne wzmacniacze dla przetworników basów, średnich i wysokich tonów osobno dostarczają wyjątkowo czystej mocy przy każdej głośności
 • Pełne, precyzyjne brzmienie – każdy z satelitów odtwarza wyraźny dźwięk o pełnym spektrum z 3-calowego średniotonowego oraz 1-calowego wysokotonowego głośnika neodymowego
 • Prawdziwie głębokie basy – bas niskiej częstotliwości, który możesz poczuć, usłyszysz z 6,5-calowego skierowanego do przodu subwoofera z dużym skokiem membrany (typu long-throw) umieszczonego w drewnianej obudowie w kształcie trapezu.
 • Ergonomiczny regulator basów, wysokich tonów i głośności, który możesz ustawić dowolnym miejscu niezależnie od głośników. W nim dodatkowe wejście AUX IN – można podłączyć odtwarzacz MP3 oraz gniazdo wyjścia stereo 3,5mm na słuchawki.
 • Podłączanie dodatkowych urządzeń – wejście AUX IN i dołączony adapter RCA 2xCINCH pozwalają na podłączanie dodatkowego urządzenia takiego jak: MP3, TV, konsola do gier, odtwarzacz DVD, VCR lub CD, podczas gdy na stałe do zestawu podłączony jest komputer.

DANE TECHNICZNE

 • Dwa głośniki 3-calowe (75mm) średniotonowe i dwa 1-calowe (25 mm) wysokotonowe głośniki neodymowe
 • 6,5 calowy (165 mm) subwoofer z dużym skokiem membrany typu long-thro
 • Poziom ciśnienia dźwięku (SPL)– 106 dB
 • Całkowita moc ciągła – 200 Watt RMS
 • głośnik średniotonowy – 33 Wattt na kanał 4Ohm/10%THD/150Hz-2.5kHz
 • głośnik wysokotonowy – 33 Watt na kanał 4Ohm/ 10%THD/2.5kHz-20kHz
 • Subwoofer – 68 Watt 8Ohm/10%THD/40Hz-180Hz obciążenie dla jednego kanału Single Channel Loaded
 • Pasmo przenoszenia systemu: 40 Hz – 20 kHz (-10 dB)
 • tosunek sygnału do szumu @ 1kHz wejście > 75 dB
 • Wymiary: Głośnik: 135.8mm (szerokość) x 156.9mm (głębokość) x 220.6m(wysokość); Subwoofer: 260.0mm (szerokość) x 382.5mm (głębokość) x 400.0mm (wysokość)

www.alteclansing.net.pl

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...