Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

07/09/2009

Gramer.pl ułatwi internautom dostęp do świata gier

Od początku września działa gramer.pl. Użytkownicy mogą w nim znaleźć szeroki asortyment gier, akcesoriów komputerowych i konsol. Gramer.pl został wyodrębniony z serwisu gram.pl i ułatwia internautom dotychczasową ścieżkę dostępu.

– Gram.pl to obecnie jeden z najpopularniejszych portali o grach i szeroko pojętej rozrywce elektronicznej oraz jeden z największych serwisów społecznościowych dla graczy. Serwis gram.pl to także jeden z największych sklepów internetowych, który od września zyskał swoją osobowość pod domeną gramer.pl. W ten sposób nadaliśmy indywidualny charakter nowemu sklepowi. Chcemy, żeby nowa witryna przyciągnęła nie tylko wytrawnych graczy, ale także początkujących odbiorców – mówi Grzegorz Bielecki, Wiceprezes serwisu internetowego gram.pl.

gramer.pl - screenshot

Wyodrębnienie sklepu gramer.pl przyniesie dodatkowe korzyści dla graczy. Serwis wychodzi naprzeciw życzeniom szerokiego grona odbiorców. Dlatego oprócz stałych klientów, będą tu mogli znaleźć coś dla siebie również nowi użytkownicy.

W maju 2009 roku Action S.A. objął większościowe udziały w gram.pl sp. z o.o., stając się tym samym współwłaścicielem witryny gram.pl. Pierwsze korzyści dla użytkowników są już widoczne. Gram.pl uruchomił wysyłkę do swoich klientów z Centrum Logistycznego Action, a w ostatnich dniach serwisy gram.pl i gramer.pl zostały przeniesione na najnowszej generacji serwery firmy Actina.

www.gramer.pl

Przeczytaj także:   Tracer - głośniki dla entuzjastów gier i muzyki

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku