Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

14/09/2009

Iomega wprowadza na polski rynek dysk z serii eGo Encrypt

Firma Iomega wprowadza na polski rynek ultraodporne przenośne dyski twarde Iomega eGo Encrypt o pojemności 320 GB z technologią Drop Guard Xtreme, które sprostają nawet najtrudniejszym warunkom podróży. Oferowana przez nie pojemność pozwoli pomieścić do 1 280 000 zdjęć, ponad 5920 godzin muzyki 480 godzin wideo.

Iomega eGo Encrypt

Dyski Iomega eGo Encrypt wyposażono w technologię Drop Guard Xreme wykorzystującą mechanizmy pozwalające urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 2,1 m, co jest wartością dwukrotnie większą niż średnia na rynku. Wykorzystane materiały tłumiące drgania i gumowe ochraniacze obudowy Power Grip Band pozwalają przetrwać dyskom nawet w najtrudniejszych warunkach podróży, zapewniając nieprzerwany dostęp do danych. Bezpieczeństwo danych zapewnia również szybkie, sprzętowe szyfrowanie danych na dysku, chroniące przed niepowołanym dostępem i nie obciążające procesora komputera.

Iomega eGo Encrypt

Proces archiwizacji danych wspomaga dokładane oprogramowanie EMC Retrospect HD i MozyHome Online.

Dysk Iomega eGo Encrypt wyposażony jest w szybki interfejs USB 2.0 zapewniający transfer danych na poziomie 480 MB/s i nie wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilacza.

Dyski Iomega eGo Encrypt 320 GB dostępne są w cenie detalicznej 99,90 euro brutto.

Urządzenia chronione są dwuletnią gwarancją (po rejestracji produktu zyskać można dodatkowo 1 rok gwarancji).

Przeczytaj także:   AVG LinkScanner chroni bezpieczeństwo użytkowników Maca

Techcity na Facebooku