11/09/2009

Mocne uderzenie Cyberareny36i6

Organizatorzy wirtualnej platformy Cyberarena36i6 przygotowali dla wszystkich miłośników wirtualnej rozrywki prawdziwą niespodziankę. Od września do końca października na oficjalnej stronie projektu www.cyberarena36i6.pl gracze z całego kraju będą mogli wziąć udział w aż jedenastu internetowych turniejach w najpopularniejsze gry multiplayer na świecie. Na najlepszych zawodników czekać będą nagrody rzeczowe oraz pieniężne, których łączna wartość sięgnie 10 000 złotych.

Mocne Uderzenie z Cyberareną36i6 to jesienna akcja, w której każdy fan gier będzie mógł poznać smak elektronicznego współzawodnictwa rywalizując o atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne w ulubione tytuły komputerowe. Uczestnicy będą mogli zakosztować w świecie piłki nożnej, kosmicznych pojedynków, wyścigów samochodowych czy też dynamicznych strzelanek. Turnieje będą rozgrywane zarówno indywidualnie, jak również drużynowo w takie produkcje komputerowe jak Counter-Strike 1.6, Counter Strike: Source, FIFA 10, Call of Duty 4: Modern Warfare, Need for Speed Undercover, StarCraft oraz Quake Live. Nie zabraknie również turnieju dedykowanego płci pięknej.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie konta GOLD na oficjalnej stronie projektu Cyberarena36i6. Zapisy do pierwszych, wrześniowych turniejów zostały już otwarte.

Udostępnij ten artykuł...