Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/09/2009

NETGEAR WNR2000 z nagrodą “Parent Tested Parent Approved”

Router WNR2000, który niedawno miał swoją premierę na polskim rynku, został uhonorowany nagrodą PTPA Media Inc. „Parent Tested Parent Approved Seal of Approval”.

NETGEAR WNR2000Tytuł ten został przyznany urządzeniu za doskonale działające zabezpieczenia i filtry rodzicielskie, dzięki którym niepożądane treści znajdujące się w internecie nie trafiają do dzieci. Urządzenie posiada zabezpieczenia na najwyższym poziomie, niespotykanym w tej klasie urządzeń – posiada ponad 50 kategorii tematycznych, które mogą być selekcjonowane. Filtrów można używać bez żadnych dodatkowych, płatnych urządzeń czy aplikacji, co również ma znaczenie w przypadku routerów tego typu.

PTPA Media Inc. Seal of Approval przyznawana jest produktom, które są dedykowane użytkownikom domowym, i które są przyjazne rodzinie.

Przeczytaj także:   Jaka drukarka będzie dla nas najlepsza?

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku