24/09/2009

Nowoczesna płyta główna z obsługą pamięci DDR3 – GIGABYTE GA-EP43T-UD3L

GIGABYTE wiodący producent wysokiej jakości komponentów komputerowych poszerzył swoją ofertę o płytę główną zbudowaną w oparciu o chipset Intel® P43 (P43+ICH10). Model GIGABYTE GA-EP43T-UD3L przeznaczony jest do budowy wydajnego komputera domowego z obsługą pamięci typu DDR3. Korzystna cena płyty 297,00 PLN pozwala zbudować komputer przy niewielkich nakładach finansowych.

Umieszczono na niej 4 sloty dla pamięci DDR3 pracujących w trybie dwukanałowym z częstotliwościami 1600, 1333, 1066 oraz 800 MHz. Dzięki pełnemu formatowi ATX platforma posiada także dobre możliwości rozbudowy; nowy model w ofercie GIGABYTE został wyposażony w złącze graficzne PCI Express x16, 6 portów SATA II 3Gb/s oraz 12 złącz USB 2.0.

GIGABYTE GA-EP43T-UD3L + box

Ponadto użytkowników na pewno zainteresuje szereg nowoczesnych rozwiązań GIGABYTE takich jak:

  • Technologia Ultra Durable 3, która dzięki podwójnej ilości miedzi wprowadzonej do wnętrza PCB zapewnia niższe temperatury pracy, lepszą wydajność energetyczną oraz trwałość. O stabilności i wydajności płyt głównych wspierających tą technologię decydują także wysokiej jakości elementy – kondensatory aluminiowo-polimerowe oraz cewki z rdzeniem ferrytowym. Dodatkowo, dzięki szybszemu odprowadzaniu nadmiaru ciepła z krytycznych obszarów płyty głównej, technologia Ultra Durable 3 zwiększa możliwości overclockingu. Ten z kolei stał się obecnie dużo łatwiejszy dzięki GIGABYTE Quick Boost. Oprogramowanie to pozwala zarówno zaawansowanym jak i początkującym użytkownikom bezpiecznie i efektywnie podnieść wyjściowe parametry płyty głównej za pomocą prostej w obsłudze aplikacji.
  • Dzięki obsłudze technologii oszczędzania energii GIGABYTE DES Advanced w systemie 4 trybowym, GA-EP43T-UD3L wyróżnia się niewielkim zużyciem energii elektrycznej. GIGABYTE DES Advanced pozwala ograniczyć jej zużycie poprzez dostosowanie poboru do aktualnego zapotrzebowania zależnego od trybu pracy procesora.

Płyta główna GA-EP43T-UD3L, podobnie jak większość modeli dostępnych obecnie w ofercie GIGABYTE, wspiera opatentowaną technologię GIGABYTE DualBIOS, która zapewnia sprzętową ochronę BIOSu przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wirusów lub nieprawidłową aktualizacją. Dwie fizyczne kości BIOSu na płycie głównej umożliwiają poprawne działanie systemu nawet w sytuacji, gdy główny BIOS zostanie uszkodzony.

Przeczytaj także:   EasyPen M610 - 8 milimetrów komfortu

Specyfikacja

Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.

www.gigabyte.pl

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]