Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

14/09/2009

PacketShaper z możliwością kontroli Twittera

Blue Coat dodała Twitter do listy programów, które mogą być wykrywane, monitorowane i kontrolowane przez urządzenia PacketShaper. Dzięki identyfikowaniu ponad 600 aplikacji, PacketShaper oferuje firmom możliwość poznania w jaki sposób pracownicy używają społecznościowych narzędzi sieciowych oraz określenia właściwych strategii służących do zarządzania nimi.

Zrzut ekranu 2009-09-14 (godz. 18.56.28)Przy pomocy urządzeń PacketShaper, firmy są w stanie widzieć i kontrolować dostęp do serwisu Twitter, dzięki czemu mogą określić właściwe strategie IT umożliwiające realizację lub kontrolowanie współpracy. Urządzenia PacketShaper mogą identyfikować i klasyfikować ponad 600 aplikacji oraz monitorować ponad 100 metryk w pojedynczej sesji aplikacji. Dzięki tej dogłębnej widoczności, administratorzy sieci są w stanie ograniczyć wpływ aplikacji rozrywkowych i optymalizować wydajność aplikacji biznesowych poprzez zastosowanie precyzyjnych środków kontroli, takich jak: gwarancje przepustowości, limity, wyznaczanie priorytetów oraz inne mechanizmy dotyczące jakości usług.

Dzięki widoczności zapewnionej przez urządzenia PacketShaper, administratorzy sieci mogą określać i wdrażać korporacyjne strategie IT, aby optymalizować i przyspieszać aplikacje biznesowe oraz blokować lub ograniczać stosowanie aplikacji nie związanych z działalnością biznesową.

www.bluecoat.com

Przeczytaj także:   Coś jeszcze do notebooka od Vobis

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku