Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/09/2009

Serwis Gryonline.org wystawiony na Allegro

Oferta sprzedaży Gryonline.org, serwisu dla graczy online pojawiła się właśnie na Allegro. Posiada on w swej bazie prawie 2 tys. różnego rodzaju gier.

Istniejący od pięciu lat serwis Gryonline.org, w latach 2006-2008 funkcjonował pod domeną boja.pl. Już wtedy zyskał uznanie środowiska miłośników gier internetowych.

Serwis generujący ok. 1,2 mln odsłon miesięcznie (ponad 85 tys. UU), wystawiono za cenę ponad 39 tys. zł. Serwis notuje ponad 122 tys. wizyt, a zyski, osiągane z reklam w ciągu ostatniego miesiąca, szacowane są na 3,2 tys. zł.

gryonlineorg

– Pomysł wystawienia serwisu na Allegro pojawił się już jakiś czas temu. Z mojej strony jest to jednak jak najbardziej poważna oferta, choć nie ukrywam, trudno rozstać się ze swoim pierwszym dochodowym projektem interaktywnym. Pracuję obecnie nad rozwojem kolejnych przedsięwzięć, stąd, przy nadmiarze pracy, decyzja o sprzedaży Gryonline.org okazała się być nieunikniona – przyznaje właściciel serwisu Damian Sikora.

Serwis, posiada w swej bazie prawie 2 tys. różnego rodzaju gier, od strategicznych, logicznych i sprawnościowych, po gry skierowane dla kobiet, czy młodszych graczy.

Losy aukcji internetowej można śledzić pod: tym adresem

Przeczytaj także:   TP-LINK M7350 - bardzo mobilny router

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku