09/09/2009

Sony wprowadza do sprzedaży głośnik PC ze złączem dokującym do iPoda lub iPhone’a

SRS-GD50iP jest wyposażony w złącze dokujące do iPoda, iPhone’a, iPhone’a 3G lub iPhone’a 3GS – pozwala słuchać dźwięku z komputera Mac lub PC albo iPoda, a jednocześnie porządkuje przestrzeń na biurku.

Współpraca z iPodem lub iPhonem jest możliwa dzięki stacji dokującej, dzięki której można ładować baterię odtwarzacza, jednocześnie synchronizując go z biblioteką iTunes w komputerze Mac lub PC. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby bez wysiłku przełączać się między komputerem PC/Mac, iPodem/iPhonem albo innymi podłączonymi źródłami dźwięku.

Sony SRS-GD50iP

Stacja dokująca zawiera wygodne kontrolki do włączania zasilania, regulacji głośności i poziomu basów, synchronizacji z iTunes oraz przełączania źródeł dźwięku. Dostępne jest gniazdo na wtyczkę mini stereo do podłączenia odtwarzacza MP3 lub innych źródeł dźwięku. Stacja zawiera również gniazdo słuchawek, które umożliwia odsłuch ulubionych plików bez przeszkadzania innym.

Niższe częstotliwości są obsługiwane przez 40-watowy subwoofer, który jest wyposażony w długi przewód bas refleks zapewniający głęboki bas. Towarzyszą mu dwa 10-watowe głośniki satelitarne, które dostarczają średnie i wysokie tony.

Do głośników dołączony jest też wygodny pilot, który steruje zasilaniem, wyciszaniem, rozpoczynaniem i wstrzymywaniem odtwarzania, głośnością, poziomem basów, przeglądaniem i wybieraniem utworów z iPoda/iPhone’a, przechodzeniem do następnego lub poprzedniego utworu oraz przełączaniem źródeł dźwięku (iPod/iPhone, PC/Mac, MP3 lub inne źródło).

specyfikacja

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...