Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/09/2009

Technologia RFID w laserowych urządzeniach drukujących firmy Lexmark

Firma Lexmark wprowadza udoskonaloną technologię identyfikacji radiowej (RFID) wysokiej częstotliwości (UHF), która oferowana będzie w gamie laserowych urządzeń drukujących tej marki. Usprawniona technologia umożliwia klientom biznesowym łatwe i efektywne kosztowo limitowanie dostępu do ich aktywów i informacji w czasie rzeczywistym.

Lexmark RFID UHF został zaprojektowany jako opcjonalne akcesorium w wielokrotnie nagradzanych drukarkach laserowych Lexmark T654 – urządzeniach, które zdobyły powszechne uznanie za swoją niezawodność, trwałość i zdolność do obsługi złożonych mediów. Usytuowana w miejscu podajnika papieru opcja zapewnia następujące korzyści:

  • Szybsze drukowanie etykiet – do 20 stron na minutę w trybie RFID
  • Tagi RFID mogą zostać umieszczone pionowo oraz poziomo na drukowanych mediach
  • Szeroka gama wspieranych mediów – od 5 cm x 7 cali do 8,5 cala x 14 cali

Rozwiązanie Lexmark RFID UHF posiada radiowy moduł odbiornika oraz antenę, które wbudowane zostały bezpośrednio w moduł RFID. Dzięki temu rozwiązaniu biura wyposażone już w drukarki T654 mogą w łatwy sposób rozszerzyć urządzenia o moduł RFID. Klienci, którzy nie posiadają urządzeń Lexmark T654 mogą je zamówić z wbudowaną opcją identyfikacji radiowej (RFID) w cenie wielokrotnie niższej od tej, którą zapłaciliby za tradycyjną termiczną drukarkę RFID.

W pełni zintegrowane rozwiązanie Lexmark RFID lub samodzielna opcja RFID UHF są dystrybuowane za pośrednictwem certyfikowanych partnerów handlowych firmy Lexmark.

www.lexmark.com/rfid

Przeczytaj także:   Lekki zestaw słuchawkowy Bluetooth od Gembirda

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku