Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/09/2009

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage

HP wprowadza na rynek urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage All-in-One, przeznaczone do użytku prywatnego i w domowych biurach. Model ten zaprojektowano z myślą o użytkownikach zwracających uwagę na koszty, którzy jednocześnie drukują duże ilości dokumentów.

HP Deskjet Ink Advantage All-in-One

„Premiera wcześniejszego modelu HP Deskjet Ink Advantage F735 okazała się wielkim sukcesem. Popyt przekroczył nasze oczekiwania o 177 procent podczas pierwszych dwunastu tygodniu sprzedaży” – mówi Witold Tomaszek, GTMU Manager w HP Poland. „Od tego czasu udało nam się udoskonalić konstrukcję i szybkość druku modelu HP Deskjet Ink Advantage, utrzymując jednocześnie niezwykle niskie ceny wkładów z atramentem o wysokiej pojemności. Dzięki temu klienci oszczędzają znaczące kwoty” – dodaje Witold Tomaszek.

Drukarka współpracuje z bardzo tanimi, pojemnymi wkładami z atramentem z serii HP 703 Deskjet – czarnym i trójkolorowym. Ich wydajność pozwala wydrukować do 600 stron w czerni i do 250 stron w kolorze, co przekłada się na koszt druku na poziomie 0,06 PLN za stronę czarno-białą i 0,14 za kolorową (szacunkowa cena detaliczna w Polsce; faktyczna cena może ulec zmianie).

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage wyróżnia się specjalną dekoracją, nanoszoną jeszcze w formie wtryskowej, a zaprojektowaną we współpracy z IDEO, jedną z wiodących firm projektowych na świecie. Taka technologia pozwoliła uzyskać bardziej efektowną grafikę, która jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale i praktyczna.

HP Deskjet Ink Advantage All-in-One

Dekoracja w formie rozbłysku pojawia się poziomo przy panelu sterowania, a następnie rozjaśnia się, kierując uwagę użytkownika na panel i zachęcając do poznania unikalnych właściwości produktu. Rozbłysk na długo pozostaje w pamięci, gwarantując jednocześnie, że urządzenie będzie efektownie i stylowo wyglądać w każdym domu.

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage to łatwa i intuicyjna w obsłudze drukarka, skaner i kopiarka. W jednym opakowaniu udało się zamknąć imponujący zestaw funkcji. Najważniejsze właściwości:

  • Aplikacja HP Smart Web Printing (tylko system Windows), która pomaga oszczędzać atrament i papier, łącząc na jednej stronie wydruku tylko potrzebne, wybrane informacje z wielu stron internetowych.
  • W porównaniu do poprzedniego modelu wzrosła prędkość druku. W trybie czarno-białym jest to obecnie do 29 stron na minutę, natomiast w kolorze do 23 stron na minutę, co gwarantuje maksymalną wydajność
  • Urządzenie wyposażone jest w przydatny ekran LCD ze wskaźnikiem poziomu atramentu, które wyświetla ostrzeżenia, gdy zbliża się konieczność wymiany wkładów. Łatwy dostęp do wkładów upraszcza ich wymianę.
  • Program serwisowy HP Total Care zapewnia całodobowe wsparcie przez email i czat na żywo, bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów w przypadku problemów technicznych.
Przeczytaj także:   Pendrive od znajomego może okazać się puszką Pandory

HP Deskjet Ink Advantage All-in-One

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage ma certyfikat ENERGY STAR i cechuje się niskim zużyciem energii. Drukarka jest dostarczana w innowacyjnej torbie wielokrotnego użytku, wyprodukowanej z przetworzonego plastiku. Pozwala to zmniejszyć ilość odpadów powstających podczas transportu. Program HP Planet Partners (www.hp.com/recycle) daje użytkownikom bezpłatny i wygodny dostęp do usługi recyklingu zużytych wkładów.

Szacunkowa cena detaliczna modelu HP Deskjet Ink Advantage wyniesie 399 PLN. Urządzenie trafia do sprzedaży w Polsce we wrześniu 2009 r.

Przewidywana, detaliczna cena wkładu HP 703 Deskjet z czarnym atramentem to 34,90 PLN, podobnie jak wkładu trójkolorowego z tej samej serii.


TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku