21/09/2009

Wszystko o VoIP na konferencji Informedia

21-22 września br. w Warszawie odbędzie się konferencja dotycząca rynku telefonii internetowej, zorganizowana przez Informedia Polska. Podczas dwudniowych warsztatów zostaną przedstawione najważniejsze kwestie związane z rozwojem biznesu i technologii VoIP. Partnerami merytorycznymi wydarzenia są FreecoNet SA oraz Datera SA.

Konferencja pełni rolę najnowszego kompendium wiedzy o rynku VoIP w Polsce i na świecie. Jej uczestnicy będą mogli prześledzić aspekty prawne, trendy, prognozy i technologie związane z rozwojem telefonii internetowej. Większość prelekcji, które poprowadzą przedstawiciele czołowych firm telekomunikacyjnych, będzie poświęcona poszukiwaniu złotej recepty na skuteczne i efektywne wdrożenie, zarządzanie i sprzedaż telefonii VoIP.

źródło: InforMedia

źródło: InforMedia

Krzysztof Malicki, twórca platformy FreecoNet przedstawi najważniejsze zagadnienia związane z outsourcingiem systemów telekomunikacyjnych. Słuchacze będą mogli poznać zalety outsourcing’u, porady dotyczące sprzedaży i kupna systemów outsourcowanych, a także przykłady korzystania z tego typu usług. Swoje prelekcje będą mieli też: Jan Wyrwiński – prezes zarządu FreecoNet oraz Michał Pietrus, Key Account Manager w firmie FreecoNet.

Uczestnicy konferencji będą także mogli się dowiedzieć więcej na temat najważniejszych aspektów prawnych, które dotyczą telefonii VoIP. Będą one dotyczyły m.in. odpowiedzialności prawnej za jakość połączeń w publicznej sieci i prawidłowość numeracji, a także zmian w przepisach, które umożliwiły przenoszenie numerów telefonów od operatorów tradycyjnych do VoIP.

Inne ciekawe prelekcje omawiają m.in. – case study udanego wdrożenia telefonii i usług dodanych VoIP w firmie SuperHost.pl, tematykę rozliczeń i obsługi klientów w sieciach VoIP, usługi dodane VoIP z punktu widzenia operatora tradycyjnego, a także przyszłość VoIP.

Konferencja „Rynek telefonii internetowej VoIP” odbędzie się w dniach 21–22.09.2009 r. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Rozpoczęcie o godz. 9.30. Więcej informacji o konferencji można znaleźć pod adresem: http://www.informedia-polska.pl/pl/warsztaty/rynek-telefonii-internetowej-voip.

Udostępnij ten artykuł...