Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/09/2009

Wydajność i przystępna cena od HP

HP rozszerza serię HP Deskjet o dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne: HP Deskjet F2480 i HP Deskjet F4580, które podniosły wydajność drukowania, zachowując jednocześnie przystępne ceny.

Pierwsza nowość to model HP Deskjet F2480, oferujący idealny zestaw funkcji dla użytkowników domowych, którzy przede wszystkim chcą drukować, a także od czasu do czasu skanować bądź kopiować, jednocześnie nie nadwyrężając rodzinnego budżetu. Drukowanie i kopiowanie jest sterowane za pomocą czterech przycisków, a dioda sygnalizuje niski poziom atramentu. Dodatkowo łatwiejszy dostęp do wkładów sprawia, że ich wymiana jest bardzo prosta. Tryb oszczędzania papieru dopełnia całości oferty, atrakcyjnej zarówno pod względem funkcjonalności, jak i ceny.

HP F2480

Kolejne urzadzenie wprowadzone na rynek – HP Deskjet F4580 to najtańsze urządzenie wielofunkcyjne z obsługą sieci bezprzewodowej w ofercie HP. Nadaje się idealnie dla tych, którzy poszukują oszczędnego urządzenia drukującego, kopiującego i skanującego, ale także z obsługą sieci bezprzewodowej, aby móc drukować dokumenty z dowolnego miejsca z domu.(1) Dodatkowe zalety to wysoka prędkość pracy, dochodząca do 28 str/min w trybie czarno-białym i do 22 stron/min w kolorze, a także dostępność opcjonalnych wkładów o dużej pojemności.

Obydwa modele są zgodne z normą ENERGY STAR® i wykorzystują takie technologie jak HP Smart Web Printing(3), aby zminimalizować zużycie atramentu i papieru. HP realizuje także program HP Planet Partners(4), w ramach którego bezpłatnie utylizuje zużyte wkłady. Ponadto drukarkę HP Deskjet F4580 w 20 procentach wyprodukowano z materiałów przetworzonych, co jest korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla kieszeni klientów.

HP F4580

Modele HP Photosmart F2480 i HP Photosmart F4580 są kompatybilne z czarnymi i trójkolorowymi wkładami atramentowymi HP 300/300XL, które pozwalają uzyskać wysokiej klasy i trwałe dokumenty. Wkłady HP 300XL o wysokiej pojemności umożliwiają wydrukowanie nawet 2,5-krotnie większej liczby stron(5), co z ekonomicznego punktu widzenia jest dla klientów bardziej opłacalne.

Przeczytaj także:   Płyta główna GIGABYTE GA-X79S-UP5-WIFI

Szacunkowa cena detaliczna drukarki HP Deskjet F2480 wynosi 199 PLN brutto. Dostępna będzie od września 2009 r. w regionie EMEA.

Szacunkowa cena detaliczna drukarki HP Deskjet F4580 wynosi 299 PLN brutto. Dostępna będzie od października 2009 r. w regionie EMEA.

Szacunkowe, detaliczne ceny wkładów z atramentem, już dostępnych w regionie EMEA, prezentują się następująco:

  • HP 300 czarny: 62,90 PLN brutto
  • HP 300 trójkolorowy: 73,90 PLN brutto
  • HP 300XL czarny: 126,50 PLN brutto
  • HP 300XL trójkolorowy: 148,90 PLN brutto

***

(1) Niezbędny jest router typu WPS ze zintegrowaną technologią konfiguracji jednym przyciskiem. Więcej szczegółów na stronie www.hp.com/go/onebuttonwireless. Wydajność bezprzewodowa jest uzależniona od fizycznego otoczenia i odległości od punktu dostępowego.

(2) Po wydruku pierwszej strony, więcej szczegółów na www.hp.com/go/inkjetprinter.

(3) Tylko do systemu Windows. Wymaga przeglądarki Internet Explorer 6.0 – 8.0.

(4) Program zwrotu i recyklingu wkładów atramentowych HP dostępny jest w 41 krajach i terytoriach na całym świecie; więcej informacji na stronie www.hp.com/recycle.

(5) W porównaniu do czarnego i trójkolorowego wkładu HP 300.


Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku