Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

24/09/2009

Zostań fanem dziewczyn z Universal Soldiers

Na www.facebook.com pojawił się profil dziewczyn, które wywalczyły awans do pierwszych w historii Polski żeńskich rozgrywek growych, realizowanych w ramach platformy Cyberarena36i6.pl. Dziewczyny pochodzą z różnych części Polski, a łączy je pasja do strategicznej strzelanki Counter-Strike. Chcesz wiedzieć, dlaczego grają i jak przygotowują się do wielkiego finału? Dodaj Universal Soldiers do grona znajomych lub „zostań fanem”. Chcesz dopingować dziewczyny na facebooku? Po prostu kliknij „lubię to”.

Universal Soldiers

Universal Soldiers to pięcioosobowy zespół, w którego skład wchodzą: Magdalena „charlie” Buczyńska z Siemianowic Śląskich, Natalia „nenna” Piotrowska z Nasielska, Anna „marvelka” Mateja z Kartuz, Karolina „Flower” Kwiatek z Torunia i Anna „Chiquitka” Wołoszczak z Opola. Mają od 18 do 23 lat i są jedną z dwóch najlepszych polskich drużyn, które zakwalifikowały się do finału Pan-European Tournament. O zwycięstwo w turnieju, który odbędzie się 2-3 października br. w ramach trwającego w tym czasie 20. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi będzie walczyło 12 topowych ekip z całej Europy. Nagroda główna to 6 000 dolarów.

Universal Soldiers

Teraz dziewczyny przygotowują się do turnieju, a postępami dzielą się z użytkownikami serwisu społecznościowego facebook.com. Ich profil jest stale aktualizowany. Już wkrótce pojawią się na nim efekty niezwykłej sesji zdjęciowej. Żeby móc je obejrzeć, wystarczy być użytkownikiem serwisu i dodać Universal Soldiers do grona znajomych lub „zostać fanem” drużyny.

Universal SoldiersWszystkie informacje z głównej kwatery wszystkich cyberfanów, czyli internetowej platformy Cyberarena36i6.pl, można śledzić także na www.twitter.com, wybierając profil Cyberarena36i6. Tam błyskawicznie pojawiają się krótkie newsy z życia e-sportowej społeczności, informacje o konkursach, nowościach i imprezach. Cyberarena36i6.pl to wirtualna platforma dla wszystkich fanów gier on-line. Jej twórcami są: zespół Cybersport.pl i marka 36i6, należąca do operatora sieci Plus.

Więcej informacji na temat platformy Cyberarena36i6.pl oraz Pan-European Tournament znajduje się na stronie www.cyberarena36i6.pl. Partnerami projektu są firmy Logitech, Samsung Electronics Polska i Xbox 360, dostarczające sprzęt, na którym prowadzone będą rozgrywki oraz nagrody dla najlepszych zawodników.

Przeczytaj także:   GHP-02 Alum – przyjemność z muzyki

Techcity na Facebooku