Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/10/2009

6 miesięcy telewizji bez opłat w Cyfrowym Polsacie

Nawet do 6 miesięcy telewizji bez abonamentu mogą się spodziewać klienci Cyfrowego Polsatu korzystający z najnowszych, dzisiaj wprowadzonych promocji platformy.

Najdłużej, bo aż przez pół roku będą zwolnieni z opłat abonenci pakietu Super Film i Relax Mix+HBO, którzy przez pierwszy miesiąc będą odbierać pełną ofertę, a przez 5 kolejnych wykupiony pakiet. Decydując się na pakiet Familijny wraz z pakietem HBO albo pakietem Relax Mix otrzymamy pełną ofertę na miesiąc i 4-miesięczny dostęp do subskrybowanego pakietu. Podpisanie umowy na pakiet Familijny pozwala na odbiór pełnej oferty przez miesiąc i wybranego pakietu przez kolejny kwartał. Wymienione promocje obowiązują wraz z umowami na 29 miesięcy.

Dekoder cyfrowy SD można nabyć za 79 zł lub wypożyczyć od platformy za jednorazową opłatą aktywacyjną tej samej wysokości. Dekodery HD umożliwiające odbiór telewizji wysokiej rozdzielczości Cyfrowy Polsat udostępnia za 99 zł, stanowiące jednorazową opłatę aktywacyjną.

Korzystne promocje są także dostępne w ramach umów na 13 miesięcy, które gwarantują do 3 miesięcy oferty programowej bez opłat. Dodatkowo, klienci mają możliwość zawarcia umowy na pakiet Familijny, pozwalającej im w ciągu miesiąca podjąć decyzję o zmianie pakietu na niższy, bez żadnych konsekwencji.


Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku