07/10/2009

Biznesowa elegancja w wersji Lite

Samsung Omnia LITE to drugi obok modelu Omnia II telefon Samsung działający w oparciu o system Windows Mobile 6.5. Intuicyjny interfejs TouchWiz 2.0, 3-calowy dotykowy wyświetlacz WQVGA i szereg praktycznych funkcji sprawiają, że to idealny towarzysz dla wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco i mieć łatwy dostęp do informacji.

Styl najnowszego telefonu Samsung Omnia LITE jest dyskretnie nowoczesny, utrzymany w luksusowej, klasycznej czerni, ozdobionej kolorowymi akcentami – w niczym nieprzypominający konwencjonalnego telefonu biznesowego.

Omnia Lite

We wnętrzu Omnia kryje wszystkie funkcje, które przydadzą się w pracy lub zarządzaniu osobistymi zadaniami. Zapewnia stały dostęp do wszystkich służbowych i prywatnych kont pocztowych. Dzięki funkcji push e-mail, poczta dociera do nas bez zwłoki. Za pomocą jednego dotyku możemy zarządzać swoimi informacjami: wpisywać spotkania, kontakty, podręczne notatki.

omnia lite

Kompleksową obsługę naszego biura gwarantuje pełen pakiet MS Office – w każdej chwili zapewnia możliwość edycji dokumentów tekstowych Word i arkuszy kalkulacyjnych Excel oraz podgląd danych w prezentacjach PowerPoint.

Omnia LiteNajbardziej przydatne funkcje zostały umieszczone na wyświetlaczu telefonu w formie Widgetów. Na zwolenników tych mini-aplikacji, w Samsung Widget Gallery czeka ponad 80 dodatkowych takich obiektów, które sprawią, że Omnia Lite będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Dzięki nim zapewnimy sobie szybki dostęp do serwisów pogodowych, wiadomości z kraju i ze świata, danych ze światowych giełd.

Gwarancje, że nie pogubimy się w funkcjach Omnii LITE, daje system Windows Mobile 6.5 z intuicyjnym interfejsem użytkownika TouchWiz 2.0, który sprawia, że nawigacja po Omnii Lite będzie naprawdę… lite.

Świetnie urządzony gabinet do pracy potrafi – po pracy – zamienić się w świątynię rozrywki. Filmy i muzykę najwyższej jakości odtworzymy bez kłopotliwego konwertowania. Omnia Lite bez trudu obsługuje bowiem formaty: WMA, MP3, AAC, AAC+, eAAC+, MIDI, ARR, MMF, WAV, MPEG4, H.263, H.264, DivX i Xvid. Świetną jakość własnych obrazów zapewnia kamera 3.2 MPix z funkcją wykrywania uśmiechu. Zdjęcia przyjaciół możemy umieścić w trójwymiarowym albumie, a jednym dotknięciem powiększyć je nawet dziesięciokrotnie.

Telefon Omnia Lite dostępny będzie w sprzedaży w drugiej połowie października. Sugerowana cena detaliczna:1199,00 PLN.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...