28/10/2009

Lexmark Pro905 – designerskie urządzenie biurowe

Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmark Platinum Pro905 zostało laureatem konkursu Machina Design Awards 2009, którego gala odbyła się 21 października. Produkt okazał się bezkonkurencyjny w kategorii „Biuro”, która wyróżnia designerskie urządzenia użytku biurowego.

Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmark Platinum Pro905 jest flagowym modelem linii produktów, które zostały wprowadzone we wrześniu 2009 r. Urządzenie powstało z myślą o dostarczeniu małym i średnim grupom roboczym narzędzia, które połączy niezawodne i wygodne funkcje z atrakcyjnym wyglądem.

Lexmark Pro905

Model Platinum Pro905 wyróżniają jego innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest ekran dotykowy myTouch, który firma Lexmark jako pierwsza na rynku zastosowała w atramentowych urządzeniach wielofunkcyjnych. Za pomocą tego 4,3-calowego wyświetlacza, użytkownicy mogą w przystępny sposób skorzystać z szeregu zaawansowanych funkcji.
Technologia SmartSolutions zapewnia natomiast łatwe dostosowanie urządzenia do potrzeb użytkownika. Za pośrednictwem internetowej platformy, która dostępna jest bezpośrednio z poziomu urządzenia, użytkownik może pobrać dodatkowe aplikacje, które ułatwią obsługę i personalizację.

Lexmark Pro905

Najważniejszą innowacją atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego Lexmark Platinum Pro905 jest technologia druku Vizix. Opiera się ona na zastosowaniu czterech oddzielnych nabojów z tuszami w formacie CMYK oraz samodzielnej głowicy drukującej. Takie rozwiązanie pozwala na niezwykle wierne odwzorowanie nawet najbardziej subtelnych szczegółów oraz na zwiększenie prędkości druku i ograniczenie jego kosztów.

Statuetka_RDZEŃ

Dla firmy Lexmark niezwykle ważnym aspektem jest minimalizowanie negatywnego wpływu procesów druku na środowisko. Z tego powodu model Platinum Pro905 został wyposażony w przycisk Eco, który poprzez jedno dotkniecie ikony na dotykowym ekranie przełącza urządzenie w tryb druku dwustronnego oraz tryb oszczędzania energii. Najlepszym świadectwem jakości produktu jest objęcie go okresem 5-letniej gwarancji.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...