20/10/2009

M-Audio HC-700 system kina domowego 2.1

M-Audio wprowadza w tym sezonie do Polski system kina domowego 2.1 o symbolu HC-700. W dwóch eleganckich czarno-srebrnych i stalowo-aluminiowych obudowach odnajdziemy cały szereg nowoczesnych technologii pozwalających korzystać z wielu źródeł dźwięku i obrazu. Oprócz odtwarzania standardowych płyt CD, CD-R (DivX) i DVD, HC-700 współpracuje także z kartami SD i MMC oraz z pamięciami flash wpinanymi przez USB.

Najnowszy model M-Audio HC-700 potrafi wyświetlić pliki JPEG w formie pokazu, a także w celu dokładniejszego obejrzenia zdjęć możliwe jest wykorzystanie trybu zoom (x2, x3, x4). W urządzeniu znajduje się dekoder dźwięku przestrzennego Dolby Digital oraz dekoder HDCD zapewniający bardzo dobrą jakość odtwarzania dźwięku z płyty CD.

Dla miłośników radia przygotowano dobrej jakości tuner cyfrowy z pamięcią 20 stacji a wykorzystując pilota zdalnego sterowania można przeskakiwać po zaprogramowanych stacjach.

HC-700 -1

Przy odtwarzaniu płyty CD/DVD możemy skorzystać z wielu ciekawych trybów odtwarzania takich jak: powtórka fragmentu miedzy punktami A-B, odtwarzanie z wyborem miejsca według czasu, powtarzanie: utworu, rozdziału lub całej płyty.

System wyposażony jest w regulację barwy tonu: basy (realizowane przez wzmocnienia sygnału przeznaczonego dla subwoofera), soprany w zakresie +/-7, a także użytkownik może skorzystać z jednej z pięciu zaprogramowanych charakterystyk korektora: jazz, classic, rock, pops i dsp. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji balansu lewy-prawy kanał, oczywiście wszystko jest sterowane z pilota.

System głośnikowy HC-700 składa się z trzech kolumn. Dwie z nich to wysokiej klasy mini monitory, które wspiera w zakresie najniższych częstotliwości subwoofer. Maksymalna moc zaimplementowanych w systemie wzmacniaczy wynosi 2x20W + 30W dla subwoofera.

HC-700-1

M-Audio wyposażone jest w regulacje parametrów obrazu: ostrość, kontrast i jasność oraz w upskalowanie sygnału do postaci 1080p na wyjściu HDMI. Na panelu tylnym odnajdziemy komplet wejść i wyjść wideo: HDMI, SCART, komponent, s-video i kompozyt oraz audio: wyjścia cyfrowe koaksjalne i optyczne, wyjście analogowe LR, a także wejście analogowe AUX. Na panelu przednim znajdują się: wejścia na karty SD/MMC, port USB oraz wyjście słuchawkowe.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...