19/10/2009

NEC MultiSync EA231WMi – wydajność i ekologia

NEC Display Solutions wprowadził na rynek pierwszy na świecie 23-calowy monitor LCD w formacie 16:9 z panelem IPS. NEC MultiSync EA231WMi oferuje doskonałą jakość obrazu oraz wysoką rozdzielczość (Full HD) przy jednoczesnym niskim zużyciu energii elektrycznej.

Dodatkowo, wydajność pracy wzrasta dzięki ergonomicznemu formatowi obrazu 16:9. Zgodnie z proekologiczną polityką firmy NEC, nowy monitor wyposażony został w szereg funkcji zapewniających eksploatację przyjazną środowisku, bez kompromisu kosztem jakości. NEC MultiSync EA231WMi posiada certyfikat TCO 5.0 oraz spełnia wymagania standardu Energy Star 5.0.

EA231WMi

NEC MultiSync EA231WMi to pierwszy na świecie monitor łączący 23-calowy panel w formacie 16:9 z technologią IPS. Dzięki temu ekran charakteryzuje się ponadprzeciętnymi kątami widzenia, doskonałymi kolorami oraz stabilnością wyświetlanego obrazu, co z pewnością docenią wszyscy użytkownicy biurowi.

EA231WMi

Sensor natężenia oświetlenia nieustannie analizuje jego poziom w pomieszczeniu i dostosowuje do niego optymalną jasność ekranu monitora. Zapewnia to idealne warunki do pracy oraz pomaga ograniczyć zużycie energii. Dodatkowo, monitor może zostać przełączony w jeden z trybów ekonomicznych za pomocą przycisku umieszczonego na obudowie. Tryb ekonomiczny jest włączony domyślnie. NEC MultiSync® EA231WMi spełnia jedne z najbardziej wymagających standardów ergonomicznych i ekologicznych – TCO 5.0, a także Energy Star 5.0. Monitor został wyróżniony certyfikatem EPEAT GOLD, który dobitnie potwierdza zaangażowanie producenta w dbałość o środowisko.

EA231WMi

NEC MultiSyncEA231WMi posiada regulację wysokości ekranu w zakresie 110 mm. Dysponuje także funkcjami: tilt, swivel oraz pivot, dzięki którym każdy użytkownik może dostosować pozycję monitora do własnych preferencji. Istnieje również możliwość takiego ustawienia monitora, aby pracował on na tej samej wysokości, co wyświetlacz notebooka (możliwe jest obniżenie ekranu aż do samej podstawy stopy monitora). Nowością jest wyposażenie monitora w interfejs Display Port – kompaktowe, łatwe w użyciu, szerokopasmowe złącze wideo umożliwiające przesyłanie obrazu o wysokiej rozdzielczości, jak również pozwalające na użycie długich kabli sygnałowych. Zapewnia także kompatybilność połączeniową w przyszłości. Dzięki nowoczesnym funkcjom NEC MultiSync EA231WMi jest kombinacją ekologicznych, ergonomicznych i ekonomicznych zalet. Dodatkowym atutem jest design monitora, uhonorowany branżową nagrodą IF Product Design Award 2009. Cienka ramka ekranu oraz doskonały projekt i wykonanie – wszystko to tworzy stylowy, elegancki produkt.

EA231WMi

NEC MultiSync® EA231WMi jest już dostępny na rynku. Model oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej ze srebrną ramką ekranu. Monitory w zestawie posiadają przewód zasilający, analogowy kabel sygnałowy D-SUB, cyfrowy kabel sygnałowy DVI, kabel USB, instrukcję obsługi oraz sterowniki na płycie CD.

Sugerowane ceny detaliczne netto wynoszą odpowiednio: 1749 zł dla wersji czarnej oraz 1699 zł dla wersji biało-srebrnej. Wszystkie monitory NEC Display Solutions objęte są standardową, trzyletnią, pełną gwarancją w systemie door-to-door.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...