08/10/2009

Nettop NTT Home W 700P podkręca wrażenia wizualne

Firma  NTT System wzbogaciła swoją ofertę  o nową wersję nettopa, model  NTT Home W 700P.  Nettop dostępny jest w ofercie producenta od 21 września br. w czarnej, klasycznej obudowie.

Najnowszy model nettopa NTT Home W 700P adresowany jest przede wszystkim do użytkownika domowego. Produkt doskonale sprawdza się również w pracy biurowej, ze względu na wydajność  i niskie  koszty eksploatacji.

ntt

Ten kompaktowy mini desktop PC bazuje na najnowszej platformie ION Nvidii. Wyposażony został w kartę graficzną NVIDIA  GeForce  9400 oraz procesor Intel Atom 230, co zapewnia użytkownikowi wysoką wydajność graficzną, możliwość odtwarzania wideo w rozdzielczości Full HD (1080p), obsługę  DirectX 10 , a także wsparcie systemów Windows Vista Home Premium i Windows 7.

Platforma ION zrewolucjonizowała rynek komputerowy przekształcając tradycyjne komputery PC w urządzenia multimedialne zapewniające pełnię  wrażeń wizualnych. Od teraz gracze mogą cieszyć się z rozgrywania popularnych gier, edytować grafikę i materiały filmowe jak również swobodnie surfować po Internecie. Dodatkowo, nettop elegancko prezentuje się na biurku, może stanowić ozdobę każdego salonu.

NTT Home W 700P

Oprócz niewielkich rozmiarów (153x172x20 w mm) nettop jest super lekki (waży zaledwie 0,8kg). W prosty sposób można go zamontować na każdym monitorze LCD i odbiorniku TV posiadającym system montowania w standardzie VESA 100.

Nowy model nettopa, NTT Home W 700P, należy do urządzeń energooszczędnych. Pobiera znacznie mniej prądu niż standardowy komputer, co z korzyścią wpłynie na budżet użytkownika w dobie ciągłego wzrostu cen energii elektrycznej. Komputer wyposażony został w System Recovery, który umożliwia całkowite odtworzenie systemu Windows w ciągu kilku minut, bez konieczności ponownego instalowania i konfigurowania  systemu operacyjnego.

Nettop NTT Home  W 700P wyposażono w procesor Intel Atom 230 CPU (1.6GHz), pamięć operacyjną
2GB DDR2 oraz dysk twardy 320GB. W urządzeniu zainstalowano Windows Vista Home Premium.
NTT Home W 700PNa wyposażeniu systemu znajduje się karta graficzna, NVIDIA ® GeForce ®  9400, gigabitowa karta sieciowa WiFi USB (g/n) oraz porty: DVI, cztery porty USB, porty audio i konwertery: DVI-VGA,
DVI-HDMI.

Sugerowana cena detaliczna brutto:  z systemem Windows Vista  Home Premium:
1333,00 zł

Dane techniczne dla modelu
NTT Home W 700P:

•    Procesor: Intel® Atom TM  230  1,6GHz
•    System operacyjny:  Windows Vista ® Home Premium
•    Pamięć RAM: 2GB DDR2
•    Chipset: MCP7A-ION
•    Karta dźwiękowa: zintegrowana na płycie głównej
•    Karta sieciowa: 1 Gigabit: RLT8111DL
•    Porty tył: DVI, 4xUSB 2.0, LAN, Audio Jack
•    Porty front: 2xUSB 2.0, 2xAudio Jack
•    Akcesoria: WiFi USB (g/n), system montowania VESA, przejściówki: DVI-HDMI, DVI-VGA
•    Wymiary (mm): 153x172x20
•    Waga: 0,8 kg

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...