14/10/2009

Notebook Kit MK605 – notebookowy niezbędnik

Logitech Notebook Kit MK605 to zestaw akcesoriów umożliwiających wygodną pracę z notebookiem. Modułowa konstrukcja umożliwia korzystanie z elementów zestawu stosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

W skład kompletu wchodzą bezprzewodowa mysz laserowa, bezprzewodowa, kompaktowa klawiatura oraz podstawka z regulowanym kątem nachylenia, umożliwiająca ustawienie notebooka na odpowiedniej wysokości, zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Zestaw wyposażono także w najnowszy nano-odbiornik USB Logitech Unifying receiver, obsługujący jednocześnie mysz oraz klawiaturę. Z urządzeniem można sparować w sumie aż sześć kompatybilnych akcesoriów oferowanych przez Logitech.

Notebook Kit MK605

Zalety:
•    Modułowa konstrukcja umożliwia korzystanie z elementów zestawu stosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając komfort pracy z notebookiem, bez względu na miejsce.
•    Bezprzewodowa laserowa mysz gwarantuje precyzyjne śledzenie ruchu kursora.
•    Podstawka pod notebooka z regulowanym kątem nachylenia umożliwia ustawienie ekranu komputera na jednej z trzech wysokości, zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika.
•    Bezprzewodowa, kompaktowa klawiatura oferuje pełen komfort pracy dzięki pełnowymiarowym klawiszom, obejmującym numeryczny pad.
•    Nano-odbiornik Logitech Unifying receiver można na stałe pozostawić podłączony do notebooka, nawet w czasie podróży. Dzięki temu akcesoria wchodzące w skład zestawu są zawsze gotowe do pracy. Logitech Unifying receiver umożliwia sparowanie w sumie aż sześciu kompatybilnych myszy i klawiatur oferowanych przez Logitech.

Notebook Kit MK605

Wymagania systemowe:
•    Komputer PC z systemem operacyjnym Windows® XP, Windows Vista® lub Windows® 7
•    1 port USB
•    Połączenie z internetem

Zestaw będzie dostępny w sprzedaży od listopada 2009 w cenie: 339 PLN

Przeczytaj także:   Onkyo TX-SR508 z HDMI v 1.4 i Dolby ProLogic IIz

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]