14/10/2009

Notebook Kit MK605 – notebookowy niezbędnik

Logitech Notebook Kit MK605 to zestaw akcesoriów umożliwiających wygodną pracę z notebookiem. Modułowa konstrukcja umożliwia korzystanie z elementów zestawu stosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

W skład kompletu wchodzą bezprzewodowa mysz laserowa, bezprzewodowa, kompaktowa klawiatura oraz podstawka z regulowanym kątem nachylenia, umożliwiająca ustawienie notebooka na odpowiedniej wysokości, zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Zestaw wyposażono także w najnowszy nano-odbiornik USB Logitech Unifying receiver, obsługujący jednocześnie mysz oraz klawiaturę. Z urządzeniem można sparować w sumie aż sześć kompatybilnych akcesoriów oferowanych przez Logitech.

Notebook Kit MK605

Zalety:
•    Modułowa konstrukcja umożliwia korzystanie z elementów zestawu stosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając komfort pracy z notebookiem, bez względu na miejsce.
•    Bezprzewodowa laserowa mysz gwarantuje precyzyjne śledzenie ruchu kursora.
•    Podstawka pod notebooka z regulowanym kątem nachylenia umożliwia ustawienie ekranu komputera na jednej z trzech wysokości, zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika.
•    Bezprzewodowa, kompaktowa klawiatura oferuje pełen komfort pracy dzięki pełnowymiarowym klawiszom, obejmującym numeryczny pad.
•    Nano-odbiornik Logitech Unifying receiver można na stałe pozostawić podłączony do notebooka, nawet w czasie podróży. Dzięki temu akcesoria wchodzące w skład zestawu są zawsze gotowe do pracy. Logitech Unifying receiver umożliwia sparowanie w sumie aż sześciu kompatybilnych myszy i klawiatur oferowanych przez Logitech.

Notebook Kit MK605

Wymagania systemowe:
•    Komputer PC z systemem operacyjnym Windows® XP, Windows Vista® lub Windows® 7
•    1 port USB
•    Połączenie z internetem

Zestaw będzie dostępny w sprzedaży od listopada 2009 w cenie: 339 PLN

Udostępnij ten artykuł...

Pandemia zwiększyła ryzyko wyłudzenia danych w Internecie

W przypadającym 12 października Dniu Bezpiecznego Komputera, warto zwrócić uwagę, że do 71% wzrósł odsetek użytkowników świadomych grożących im cyberzagrożeń. Nadal jednak nie wszyscy nauczyli się korzystać z rozwagą z dostępu do sieci i mogą paść ofiarą nieuprawnionego wykorzystania ich personaliów. Jeszcze przed wybuchem pandemii dla wielu osób „bycie online” było stanem tak naturalnym, że […]

Udostępnij ten artykuł...

Czym kierować się dobierając etui do smartfona? Podpowiadamy!

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienność bez smartfonów. Trudno także zabezpieczyć nowoczesny sprzęt bez odpowiedniego etui do smartfona. Wysokiej klasy smartfony to przecież niemały wydatek, dlatego rozsądnie jest wraz z zakupem nowego sprzętu pomyśleć o chroniącym go przed uszkodzeniami wyposażeniu. Jakie etui spisują się tutaj najlepiej? Sprawdziliśmy wybrane rozwiązania dedykowane popularnym modelom Etui Samsung Galaxy A52 […]

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...