06/10/2009

Nowe przełączniki US221A i US421A kompatybilne z PC i Mac

ATEN International wprowadza nowe 2- i 4-portowe przełączniki peryferyjne USB 2.0. US221A i US421A umożliwiają nawet czterem komputerom PC lub Mac współdzielenie i jednoczesne korzystanie z wielofunkcyjnej drukarki lub innego urządzenia peryferyjnego USB, takiego jak skaner lub przenośny dysk twardy.

Urządzenia peryferyjne mogą być zarządzane manualnie poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku przełącznika, przy pomocy oprogramowania dodanego do przełącznika lub poprzez zastosowanie funkcji Auto Switch. Kiedy urządzenie US221A lub US421A jest podłączone do drukarki USB, automatycznie rozpoznaje ono komputer będący źródłem oraz ustawia kolejność drukowania. Funkcja Auto Switch pozwala użytkownikom na drukowanie bez zakłóceń w dowolnym czasie.

US221A 421A

„Nasze najnowsze przełączniki USB2.0 są kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows i Mac, jak również z najnowocześniejszymi wielofunkcyjnymi drukarkami. Doskonale sprawdzają się w małych biurach lub w domach z wieloma komputerami. US221A i US421A pozwalają wielu użytkownikom na łatwe współdzielenie urządzeń USB niepodłączonych do sieci oraz umożliwiają oszczędność pieniędzy i przestrzeni dzięki redukcji dodatkowego sprzętu komputerowego. Przełączniki zapewniają także wygodę użytkownikom eliminując konieczność podłączania i odłączania komputerów.” – powiedział  Kevin Chen, prezes ATEN International.

Przełączniki peryferyjne USB 2.0 US221A i US421A posiadają diodę LED, która wskazuje źródło sygnału. Umożliwiają one poziom transferu aż do 480Mb/s, co pozwala na swobodne korzystanie z dysków zewnętrznych czy drukowanie „ciężkich” plików.

Przełącznik peryferyjne USB 2.0 US221A oraz US421A są dostępne w sprzedaży. Sugerowane ceny netto to 24,95 Euro za US221A oraz 39,95 Euro za US421A.

Przeczytaj także:   Gdzie Polacy najczęściej niszczą smartfony?

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]