Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

26/10/2009

Zewnętrzny dysk twardy Verbatim 640 GB

Verbatim rozszerzył swoją ofertę o nowy przenośny zewnętrzny dysk twardy USB o pojemności 640 GB.

Rozmiarem i wagą nowy, 2,5-calowy zewnętrzny dysk twardy marki Verbatim w kolorze srebrnym nie różni się od palmtopa czy smartfona i równie dobrze mieści się w dłoni. To przenośne urządzenie waży zaledwie 157 g, a jego wymiary wynoszą 135x85x21 mm (długość x szerokość x wysokość). Dzięki pojemności 640 GB potrafi pomieścić do 1280 filmów, 160 000 utworów muzycznych lub 290 000 zdjęć.

verbatim

Prędkość 5400 obrotów na minutę gwarantuje transfer do 480 Mbit/s przez port USB, który zapewnia również zasilanie dysku. W zestawie znajduje się pakiet oprogramowania „Nero BackItUp 4 Essentials”, za pomocą którego można łatwo i szybko tworzyć kopie zapasowe ważnych dla użytkownika danych.

verbatim

„Verbatim gwarantuje nie tylko duże pojemności, ale również stylowy wygląd. Projektując nowy model udało się nam uzyskać dużą pojemność bez poświęcania charakterystycznego designu naszych dysków twardych”, powiedział Kai Miroschnik, Dyrektor ds. Rozwoju HDD Verbatim EUMEA.

verbatim

Produkt jest już dostępny w sklepach w cenie 580 zł (sugerowana cena detaliczna).

Przeczytaj także:   CompuLab Fit-PC3 - najmniejszy na świecie pecet już w sprzedaży

Tagi:

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku