15/10/2009

Złoto i diamenty – Motorola AURA Diamond Edition

Motorola zaprezentowała dzisiaj wyjątkowy telefon – AURA Diamond Edition. Ta luksusowa komórka to połączenie 18-karatowego złota, 34 diamentów i soczewki chroniącej wyświetlacz wykonanej z szafirowego szkła.

AURA Diamond Edition reprezentuje inżynieryjną doskonałość modelu AURA oraz kunszt artystów i mistrzów najwyższej klasy rzemiosła, który został wzbogacony luksusowymi, drogocennymi metalami i kamieniami szlachetnymi.

Motorola AURA Diamond

Pokryty 18-karatowym złotem telefon został ozdobiony 30 olśniewającymi, okrągłymi diamentami, osadzonymi w błyszczących łukach znajdujących się wokół okrągłego wyświetlacza.

Motorola AURA DiamondMotorola AURA Diamond

Aluminiową klawiaturę wykończono elementami w kolorze Café Brown. Główną ozdobą klawiatury jest klawisz nawigacyjny wykonany z 18 karatowego złota, w którym osadzono cztery diamenty.

Motorola AURA Diamond

Idealnie okrągły wyświetlacz telefonu, jest chroniony soczewką wykonaną z 62-karatowego szkła szafirowego – jednego z najbardziej odpornych na zarysowania materiałów. Podczas tworzenia chemicznie trawionej i rzeźbionej obudowy wykorzystano takie same ochronne pokrycie jakie stosuje się w luksusowych zegarkach. To wszystko czyni telefon AURA Diamond Edition równie trwałym, co pięknym.

Motorola AURA Diamond

Każdy telefon Motoroli z kolekcji AURA przywołuje na myśl luksusowe zegarki. Okrągły, ciekłokrystaliczny ekran wyświetla 16 milionów kolorów w rozdzielczości 300 dpi. Składająca się z ponad 700 elementów, w tym szwajcarskich łożysk, AURA Diamond Edition to idealne połączenie technologii i pięknego wyglądu.

Motorola AURA Diamond

AURA Diamond Edition będzie dostępna w Polsce od listopada 2009 roku.

www.motorola.com

Przeczytaj także:   Sony Ericsson Zylo i Spiro - nowości z serii Walkman

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]