12/11/2009

Axel Springer Polska wydaje Złotą Kolekcję Hollywood

W czwartek 12 listopada ukaże się pierwszy tom „Złotej Kolekcji Hollywood” wydanej przez Axel Springer Polska. Seria zawiera trzydzieści arcydzieł światowej kinematografii, uhonorowanych prestiżowymi nagrodami.

„Złota Kolekcja Hollywood” to 30 książek z filmami na DVD, wydanych w eleganckiej twardej oprawie. Dołączone do filmów książki zawierają unikalne informacje na temat powstawania filmu, anegdoty o twórcach i aktorach, ciekawostki z planu, a także starannie dobrane zdjęcia. W kolekcji ukażą się wybitne obrazy w gwiazdorskiej obsadzie i mistrzowskiej reżyserii, m.in. „Forrest Gump”, „Piękny Umysł“, „American Beauty“, „Śniadanie u Tiffany’ego“, „Cast Away” oraz „Top Gun”.

zlota kolekcja hollywod

Pierwszy tom kolekcji, „Forrest Gump” z oscarową rolą Toma Hanksa, pojawi się na rynku w czwartek 12 listopada w promocyjnej cenie 9,87 zł. Od poniedziałku 16 listopada pierwszy tom będzie można kupić również z Newsweekiem. Kolejne części kolekcji będą się ukazywać co dwa tygodnie w cenie 29,87 zł. Seria dostępna będzie w wybranych punktach sprzedaży prasy oraz na stronie www.kolekcje.info, na której można nabyć wybrane części lub zaprenumerować całą kolekcję.

Udostępnij ten artykuł...