05/11/2009

COWON iAUDIO 9 – dźwięk i obraz w kieszonkowym formacie

COWON chce aby wszystkie jego „muzyczne produkty” charakteryzowała wysoka jakość dźwięku i łatwość obsługi. Nie inaczej jest z iAUDIO 9, w którym wykorzystana została technologia JetEffect 3.0. Jednak na szczegółową uwagę zasługuje doskonała jakość obrazu podczas przeglądania plików video.

Odtwarzać pliki można praktycznie w każdym rozszerzeniu, na 2 calowym wyświetlaczy LCD TFT istnieje możliwość wyświetlania napisów co dodatkowo  uprzyjemnia i ułatwia oglądanie. Ten odtwarzacz to kieszonkowe kino, z którego korzystać możesz w dowolnym momencie.

iAUDIO9

iAUDIO 9 jest cienki – 8,9 mm i bardzo lekki – 40 gramów, a jego wymiary to: 95mm x 43mm, dzięki czemu świetnie leży w dłoni i bez problemu wejdzie do każdej kieszeni.

iAUDIO 9

Panie docenią jego lekkość, stylowy kształt i elegancki wygląd, a także dostępność odtwarzacza w 4 kolorach: białym , srebrnym , czerwonym i czarnym, dzięki czemu będą mogły dopasować go do swojego stylu i osobowości. Panowie natomiast z pewnością docenią jego nowoczesny – futurystyczny wygląd , stylowy panel dotykowy oraz możliwości techniczne. Jednym słowem produkt jest niezłą propozycją dla obszernej grupy klientów.

iAUDIO9

Na podkreślenie zasługuje również fakt, iż COWON postarał się również przy produkcji  tego modelu zadbać o iAUDIO9środowisko naturalne człowieka. Sam odtwarzacz został wykonany z lekkich i nie zatruwających środowisko tworzyw polimerowych, a opakowanie , w którym znajdujemy odtwarzacz jest ekologiczne , nadaje się do recyklingu i do różnorodnego wykorzystania go nawet w gospodarstwie domowym.

FUNKCJE DODATKOWE:  radio FM , dyktafon , przeglądarka zdjęć , odtwarzacz plików flash. Oficjalnym dystrybutorem marki COWON w Polsce jest firma Multimedia Inteligent Products.

Cena odtwarzacza COWON iAUDIO 9 to 4GB w cenie 549zł 8GB w cenie 649zł oraz 16GB w cenie 849zł .  W kolorze czerwonym czarnym białym i srebrnym będzie można kupić wersje 8GB i 16GB natomiast wersje białą czarną i srebrną także z pamięcią 4GB.

Udostępnij ten artykuł...

Pandemia zwiększyła ryzyko wyłudzenia danych w Internecie

W przypadającym 12 października Dniu Bezpiecznego Komputera, warto zwrócić uwagę, że do 71% wzrósł odsetek użytkowników świadomych grożących im cyberzagrożeń. Nadal jednak nie wszyscy nauczyli się korzystać z rozwagą z dostępu do sieci i mogą paść ofiarą nieuprawnionego wykorzystania ich personaliów. Jeszcze przed wybuchem pandemii dla wielu osób „bycie online” było stanem tak naturalnym, że […]

Udostępnij ten artykuł...

Czym kierować się dobierając etui do smartfona? Podpowiadamy!

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienność bez smartfonów. Trudno także zabezpieczyć nowoczesny sprzęt bez odpowiedniego etui do smartfona. Wysokiej klasy smartfony to przecież niemały wydatek, dlatego rozsądnie jest wraz z zakupem nowego sprzętu pomyśleć o chroniącym go przed uszkodzeniami wyposażeniu. Jakie etui spisują się tutaj najlepiej? Sprawdziliśmy wybrane rozwiązania dedykowane popularnym modelom Etui Samsung Galaxy A52 […]

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...