Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/11/2009

Darmowy Numer w PLAY Fresh i podwójna moc starterów

4 listopada PLAY wprowadza ofertę nielimitowanych darmowych rozmów po doładowaniu, tego samego dnia startery PLAY Fresh nabierają podwójnej mocy.

Użytkownik może skorzystać z promocji, w ramach której rozmawia za darmo z 1 numerem z sieci PLAY – stawka do wybranego numeru to 0 gr/min.

Aby aktywować usługę wystarczą 2 kroki:

* doładowanie konta kwotą minimum 30 zł
* wysłanie wybranego numeru krótkim kodem USSD (*111*10*1#) lub przez www.playmobile.pl po zalogowaniu.

Usługa jest ważna do końca danego miesiąca kalendarzowego, jeśli Użytkownik doładuje konto wymaganą kwotą w kolejnym miesiącu, ponownie korzysta z promocji. Numer jest automatycznie zapamiętywany, wystarczy się tylko doładować. Wybrany numer można zmienić krótkim kodem *111*10*3# lub przez playmobile.pl po zalogowaniu. Koszt zmiany numeru 5 zł/brutto za numer.

Doładowując konto użytkownik FRESH otrzymuje 1000 darmowych SMSów do wszystkich sieci do wykorzystania przez kolejne 30 dni. Każde doładowanie karty PLAY FRESH wydłuża ważność połączeń wychodzących o rok. Doładowanie 30 zł w całości można wykorzystać na dowolne usługi telekomunikacyjne na przykład na Internet mobilny w komórce  – PLAY ONLINE w telefonie – pakiet 500 MB za 15 zł, lub 1GB za 25 zł.

Dodatkowo od 4 listopada 2009 roku w PLAY Fresh użytkownik może otrzymać dwa razy więcej na start w zależności od wartości startera.

starter 5 zł – dodatkowy bonus 5 zł na wykorzystanie do wszystkich sieci

starter 9 zł – dodatkowy bonus 9 zł na wykorzystanie do wszystkich sieci

starter 30 zł – dodatkowy bonus 30 zł na wykorzystanie do wszystkich sieci

Bonusowe środki można wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci Bonus jest ważny do końca dnia aktywacji startera. Wystarczy doładować konto dowolną kwotą, aby przedłużyć ważność bonusa o 30 dni.

www.playmobile.pl


Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku