12/11/2009

DENON AH-NC600 z aktywną redukcją szumu

Produkty firmy Denon zyskują coraz szerszą sympatię zagranicznych mediów, m.in Wielkiej Brytanii i Niemiec. Najnowszym docenionym przez zachodnią prasę branżową modelem są douszne słuchawki AH-NC600 z aktywną redukcją szumu. O ich dostępność dla polskich klientów postarała się firma iSource.

Słuchawki to kultowy produkt marki Denon, od dawna ceniony przez słuchaczy na całym świecie. Ich wyróżnikiem jest wysoka jakość, niezwykła precyzja oraz dbałość o każdy detal, z myślą o jak najwyższej jakości brzmienia. Wszystkie modele zaprojektowane zostały z użyciem technologii optymalizującej akustykę i zapewniającej odpowiednie ciśnienie zarówno za, jak i przed membraną.

denon AH-NC600

Jednym z najnowszych ich reprezentantów jest model AH-NC600 z aktywną redukcją szumu. Jako jedyne słuchawki dostępne na rynku zmniejszają słyszalny szum aż o 99%, gwarantując komfort użytkowania nawet w warunkach miejskiego zgiełku.

denon AH-NC600

Jakość dźwięku gwarantują unikalne technologie stworzone przez Denon. System Compressed Audio Restorer, dotychczas stosowany jedynie w amplitunerach kina domowego, udoskonala dynamikę i rozszerza zakres częstotliwości muzyki skompresowanej np. za pomocą kodeków MP3. Z kolei technologia Radial Cascade Damper niweluje nieprzyjemny dla ucha szelest, powstający przy ocieraniu się kabla o ubranie.

denon AH-NC600

Każdy klient otrzyma w komplecie adapter wtyczki samolotowej oraz futerał na telefon komórkowy, pełniący również funkcję podpórki podczas oglądania wideo na iPhonie i iPodzie touch. Uzupełnieniem oferty są również trzy wielkości wkładek dousznych (S, M, L) oraz specjalna pianka dostosowująca się idealnie do ucha.

Słuchawki można już znaleźć na półkach resellerów współpracujących z iSource.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...