06/11/2009

Jesień pod znakiem nowych gier Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska wzbogaciła portfolio gier MMO o nowe propozycje: Streetcrime.wp.pl, freedomresist.wp.pl.

Streetcrime.wp.pl to kolejna propozycja dla fanów gier przeglądarkowych. Pod tym adresem znalazła się strategiczna gra akcji w klimacie gangsterskim, w której celem jest zdobycie jak największych wpływów w dzielnicy i mieście. Gracze mają do wyboru takie opcje jak: trenowanie postaci, zakupy na czarnym rynku, nielegalne walki, gry w podziemnym kasynie czy nocne wyścigi.

streetcrime

Dla fanów science–fiction Wirtualna Polska przygotowała z kolei nową grę w takim właśnie klimacie. Gracze mogą wcielić się w rolę wojowników Armii Wyzwolenia, która w odległej przyszłości, około roku 3000, walczy o uwolnienie planety spod okupacji obcych. Do dyspozycji są takie możliwości jak: rekrutacja żołnierzy, tworzenie armii, trening postaci, rozbudowa statku kosmicznego, zawieranie sojuszy i wiele innych. Wszystkie opcje dostępne są na stronie Freedomresist.wp.pl.

freedomresist

Nieustającym powodzeniem cieszą się także inne propozycje gier MMO Wirtualnej Polski. Wśród nich wymienić warto DarkOrbit.wp.pl, grę pozwalającą realizować wciągające misje kosmiczne a także walki w przestworzach galaktyki przeciwko tysiącom realnym graczy. Wszystko to w trójwymiarowej grafice.

Wielbiciele fantastyki i morskich przygód natomiast, toczą liczne batalie pirackie, walczą z potworami morskimi, niszczą wrogie statki innych graczy i dążą do podniesienia czarnej flagi. Umożliwia im to jedna z najpopularniejszych gier MMO Wirtualnej Polski – Piraci.wp.pl.

piraci

Strefa Gier MMO Wirtualnej Polski liczy w tej chwili 18 pozycji. Portal stara się różnicować tematykę gier, jest więc tu coś dla miłośników morskich bitew, gwiezdnych wojen, zmagań z obcą cywilizacją, gangsterskich porachunków. Jedna z najpopularniejszych gier, Delirium, dostępna jest również przez telefon komórkowy. Gry MMO pozwalają na prowadzenie rozgrywek z osobami na całym świecie, są toczone w czasie rzeczywistym, umożliwiają też kontakt z innymi graczami poprzez wiadomości w grze, czat i forum. Gry nie wymagają instalacji. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa.

Streetcrime.wp.pl
Freedomresist.wp.pl
DarkOrbit.wp.pl
Piraci.wp.pl

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...