Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/11/2009

Jesienny urodzaj w BLACK POINT

BLACK POINT wprowadził do oferty kolejny nowy produkt. Toner BLACK POINT LBPPL 250 to już dziewiąta nowość w jesiennej ofercie BLACK POINT. Kartridż został włączony do linii BLACK POINT Plus, czyli materiałów o zwiększonej wydajności.

– Kartridż LBPPL 250 jest o 29 % wydajniejszy niż produkt oferowany przez producenta drukarek – mówi Paweł Matwijów, menadżer oferty w firmie BLACK POINT. – Dodatkowo można go kupić w atrakcyjniejszej niż w przypadku OEM cenie. Oznacza to, że właściciele drukarek Lexmark mogą zaoszczędzić nawet 50% kosztów – dodaje Paweł Matwijów.

LBPPL 250

LBPPL 250 jest kompatybilny z trzema modelami drukarek Lexmark: E250, E350, E352. Można nim wydrukować ok. 4500 stron w wysokiej jakości. Produkt jest objęty dożywotnią gwarancją, która obowiązuje aż do całkowitego zużycia zakupionego materiału.

Przeczytaj także:   Optoma HD82 - Full HD z najwyższej półki

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku