01/11/2009

Kup Olympus mju 7020, X-925 lub X-42 karta 4 GB gratis

Każdy kto zakupi do dnia 31.12.2009 r. i zarejestruje go do dnia 31.01.2010 aparat Olympus mju 7020, X-925 lub X-42 w salonach Media Markt lub Satrun Planet otrzyma bezpłatnie kartę pamięci 4 GB oraz internetowy www.edysk.pl o pojemności 10 GB.

Olympus mju 7020 – ultraszerokokątny zoom, ultrasmukły i precyzyjny.

mju7020

Niezwykle smukła konstrukcja korpusu i doskonała optyka łączą się w aparacie Olympus µ-7020. Ten najnowszy aparat popularnej serii µ dysponuje imponującym szerokokątnym obiektywem z 7-krotnym zoomem optycznym. Udowadniając, że ciekawy styl nie wyklucza zaawansowanej funkcjonalności, ten ultrasmukły model może poszczycić się także Podwójną Stabilizacja Obrazu. Pod ręką są również automatyczne śledzenie ostrości oraz tryb i-Auto, a za ich sprawą nie trzeba zgadywać, jakie ustawienia należy wybrać, by doskonale uwiecznić wspomnienia na zdjęciach. Dodatkowo, µ-7010 daje użytkownikowi nowe możliwości fotograficznej ekspresji w postaci kreatywnych Magicznych Filtrów, z których może korzystać naprawdę każdy.

Olympus X-925 – zawsze tam gdzie go potrzebujesz.

X-925

Wsunięty w kieszeń lub torebkę, 12-megapikselowy X-925 o wyjątkowo smukłym korpusie można zabrać wszędzie. Obiektyw z 4-krotnym szerokokątnym zoomem optycznym (26-105mm) znacznie ułatwia wykonywanie zdjęć grupowych. Ten model oferuje automatyczne śledzenie ostrości oraz tryb i-Auto, by za każdym razem uzyskiwać ostre i wyraziste zdjęcia. Fotografujący będzie miał również pod ręką cztery Magiczne Filtry (Ślub, Pop-Art, Szkic oraz Fotografia Otworkowa), z pomocą których można nadać zdjęciom bardziej osobisty charakter. Różnorodne wersje kolorystyczne korpusów – szary, biały, fioletowy, niebieski, pomarańczowy – sprawią, że ten stylowy model zawsze przyciągnie wzrok. Mając do dyspozycji wiele innych funkcji, począwszy od technologii Zaawansowanej Detekcji Twarzy aż po Cyfrową stabilizację obrazu, bez trudu uzyskamy dobre zdjęcia, które wygodnie można przeglądać na 6.9cm/2.7” ekranie LCD aparatu.

Olympus X-42 – prosty i wszechstronny.

X-42

Prosty i wszechstronny łączy obiektyw o 5-krotnym zoomie optycznym (36-180mm) z 12-megapikselowym sensorem CCD, by rejestrować wysokiej jakości zdjęcia, aż po najdrobniejsze szczegóły. Dodatkowo, tryb i-Auto oraz automatyczne śledzenie ostrości w każdej sytuacji ułatwiają wyraziste uchwycenie na zdjęciu nawet przemieszczających się obiektów. Obsługa aparatu jest niezwykle wygodna, a standardowe baterie AA sprawiają, że zasilanie jest zawsze pod ręką. Funkcje takie jak Zaawansowana Technologia Detekcji Twarzy oraz Cyfrowa Stabilizacja Obrazu to kolejne elementy zapewniające prostotę automatycznego fotografowania. Specjalna dwuwarstwowa, kryształowo-perłowa powłoka sprawia, że FE-42 wyróżnia się z tłumu.

olympus promocja

Kupując do 31.12.2009 r. (i zarejestruje go do dnia 31.01.2010) aparat Olympus mju 7020, X-925 lub X-42 w salonach Media Markt lub Satrun Planet otrzymamy dodatkowo kartę pamięci 4 GB gratis.

Strona promocji: http://www.partner.olympus.pl/karta.html

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...