30/11/2009

Magia Disney’a w Vobis

Producent komputerów Asus oraz wytwórnia filmowa Disney postanowili połączyć siły i stworzyli notebooka, z którego mogą korzystać zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Specjalnie zaprojektowana obudowa i wyjątkowy Disney’owski interfejs pozwolą najmłodszym przenieść się w świat animowanych bajek. W Polsce Asus Disney Netbook MK90H dostępny jest w sieci salonów Vobis.

Z myślą o najmłodszych użytkownikach notebook Asus Disney Netbook MK90H został wyposażony w specjalnie wzmocniona obudowę, chroniącą również przed kontaktem z elektrycznością.  Klawiatura odporna jest na różnego rodzaju płyny, a specjalny system ShockShield chroni nasze dane, podczas gdy komputer zostaje poddany różnego rodzaju wstrząsom. Notebook dostępny w ofercie Vobis posiada również ekran o przekątnej 8,9’’, Wi- Fi oraz oryginalny system Windows XP Home. Specjalna edycja został przygotowana w dwóch różnych kolorach: Princess Pink i Magic Blue.

MK90H

Pulpit został zainspirowany postaciami z filmów Disneya, zarówno tymi klasycznymi jak i najnowszymi bohaterami takimi jak „Auta”, „TOY-STORY” czy „WALL-E”. Specjalny panel dotykowy reaguje w kilku wyznaczonych punktach, pozwalając dzieciom powiększać i pomniejszać zdjęcia, przewijać strony internetowe oraz wiele innych prostych czynności. Różnego rodzaju aplikacje i gry Disney’a pozwolą na w pełni interaktywną rozrywkę najmłodszym.

MK90H

Jednym z ciekawszych rozwiązań jest program Disney Pix, umożliwiający dodawanie postaci z filmów do naszych zdjęć, czy aplikacja Disney Bobblehead, dzięki której dzieci mogą wstawić swoje twarze do poruszających się postaci. Podczas zabawy czas umili nam Radio Disney, a dzięki specjalnej funkcji można zamawiać i składać dedykację na ulubione utwory.

MK90H
Rodzice mogą być spokojni co robi ich dziecko, a wszystko za sprawą bardzo rozbudowanego  systemu kontroli rodzicielskiej. Netbook posiada opcję zablokowania paska adresowego, przez co najmłodsi będą mieli dostęp tylko do tych witryn, które zaakceptują ich rodzice. Taką samą przydatną funkcję posiada książka adresowa, która nie pozwala dodawać kontaktów samodzielnie przez naszego podopiecznego.

Notebook  dostępny jest wyłącznie w sieci salonów Vobis oraz na  www.vobis.pl w cenie 1499zł wraz zewnętrznym napędem optycznym oraz filmem Disneya.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...