Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/11/2009

Mikołajkowa promocja serwerów IBM System x

Do 15 grudnia 2009r. (lub do wyczerpania zapasów) trwa w spółce Avnet, dystrybutora IBM promocja serwerów IBM System x kupowanych przez e-shop. Nagrodami w promocji są iPody Nano i Touch.

Adresatami promocji są handlowcy z firm, będących Partnerami Handlowymi Avnet, którzy za pośrednictwem e-shop Avnet dokonają zakupu dowolnych serwerów IBM System x, za kwotę min. USD 3 000 lub USD 5 000 netto na jednej fakturze.

iPod Touch
Każdy zakup serwerów IMB System x za kwotę min. USD 3 000 netto na jednej fakturze jest premiowany iPodem Nano 16GB, 5th gen. Każdy zakup serwerów IMB System x za kwotę min. USD 5 000 netto na jednej fakturze jest premiowany iPodem Touch 8GB, 5th gen.

Przeczytaj także:   DVB-T z tunerem od Not Only TV

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku