Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

27/11/2009

MSI X-Slim X430 w sprzedaży

Do sprzedaży trafił najnowszy model laptopa MSI z serii X-Slim. X430 zbudowano w oparciu o platformę AMD Ultrathin.

Urządzenie wyposażono w procesor AMD Athlon Neo X2, układ grafiki ATI Mobility Radeon HD3200, 2GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 500GB, kamerę internetową 1.3 Mpix, Wi-Fi oraz Bluetooth.

x430

Opcjonalnie można dokupić zewnętrzną nagrywarkę DVD/Blu-ray. Notebook posiada 14-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1366×768 pikseli. Komputer będzie sprzedawany z systemem operacyjnym Windows 7.

MSI X430źródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   iPad w sieci salonów Vobis

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku