24/11/2009

muvee Reveal version 8 szybsze dzięki technologii CUDA

NVIDIA wraz z firmą muvee, pionierem w dziedzinie programów do domowego tworzenia i edycji filmów donoszą , iż od dzisiaj posiadacze komputerów wyposażonych w procesory graficzne NVIDIA GeForce i NVIDIA ION będą mogli cieszyć się nawet ośmiokrotnie szybszym renderowaniem amatorskich filmów tworzonych w nowym programie do automatycznej obróbki wideo – muvee Reveal version 8.

Używając muvee Reveal , w ciągu zaledwie trzech kroków użytkownicy mogą tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy amatorskie, łącząc zdjęcia i wideo, dodając muzykę i wybierając styl całości. Korzystając z opatentowanego rozwiązania do wykrywania ruchu i twarzy, muvee Reveal automatycznie zaznacza najlepsze sceny i synchronizuje całość w rytm muzyki. Posiadacze GPU NVIDIA wspierających CUDA będą mogli tworzyć całość do ośmiu razy szybciej, równocześnie uwalniając moc CPU na potrzeby innych zadań.

muvee Reveal version8Od ponad ośmiu lat muvee tworzy programy do automatycznej edycji wideo oraz świadczy takież usługi. muvee Reveal version 8 przewyższa wszystkie dotychczasowe programy z rodziny muvee dzięki wzbogaconym funkcjom, w tym także optymalizacji pod kątem architektury NVIDIA CUDA.

“Obliczenia na GPU rewolucjonizują rynek PC odnośnie oprogramowania do obróbki zdjęć i filmów,” stwierdził Michael Steele, dyrektor generalny działu produktów visual solution w firmie NVIDIA. “muvee Reveal jest aplikacją niebywale łatwą w użyciu, która potrafi w kilka minut przekształcić chaotyczny plik zdjęć i filmów w zgrabny film dzięki wykorzystaniu mocy obliczeniowej procesorów graficznych NVIDIA ze wsparciem CUDA.”

Architektura NVIDIA CUDA wspiera całą gamę języków programowania GPU oraz API, w tym Microsoft DirectCompute, OpenCL, CUDA C, CUDA Fortran i inne. Korzystając z potencjału 150 milionów GPU obsługujących CUDA obecnych na rynku, NVIDIA nadal rozwija środowisko programistyczne CUDA z zestawem coraz to nowych narzędzi, bibliotek i zastosowań naukowych.

Program muvee Reveal zoptymalizowany pod kątem architektury NVIDIA CUDA dostępny jest do pobrania pod adresem www.muvee.com w cenie 79,95 USD.

Przeczytaj także:   Nowa generacja inteligentnych zegarków Goclever

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]