Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/11/2009

Nowa seria kolorowych urządzeń bizhub Konica Minolta

Najnowsze urządzenia wielofunkcyjne bizhub Konica Minolta realizują wszelkie zadania związane z produkcją czarno-białych dokumentów biurowych oraz prac w kolorze, spełniając przy tym najwyższe standardy ekologiczne. W urządzeniach zastosowano innowacyjną technologię wywoływania z automatycznym doskonaleniem (Auto-Refining Developing System).

Firma Konica Minolta rozszerzyła swoją ofertę wielofunkcyjnych urządzeń bizhub o nową serię, obejmującą modele C220, C280 i C360. Najnowsze urządzenia realizują wszelkie zadania związane z produkcją czarno-białych, a w razie potrzeby także kolorowych dokumentów w firmach, biurach i grupach roboczych. Doskonale sprawdzą się w działach finansów i księgowości, logistyki oraz wielu innych. Trzy nowe modele bizhub łączą wszystkie funkcje niezbędne w pracy z dokumentami w biurze: drukują, kopiują, skanują i faksują. Jednocześnie zapewniają wysoką jakość przy niskich kosztach eksploatacji, porównywalnych z kosztami produkcji przy użyciu starszych urządzeń monochromatycznych. Modele bizhub C220, C280 i C360 spełniają również najwyższe standardy ekologiczne.

bizhub C220

Zastrzeżone przez Konica Minolta rozwiązanie Auto-Refining Developing System (ARDS) zapewnia stałą i niezawodną jakość obrazu czarno-białego i kolorowego poprzez ciągłe odświeżanie wywoływacza – pewna jego ilość jest dodawana wraz z każdym nowym pojemnikiem tonera. ARDS podnosi również efektywność urządzeń, nie tylko dzięki większej wydajności materiałów eksploatacyjnych, ale także dzięki obniżeniu kosztów.

bizhub C220

Dzięki imponującym możliwościom obsługi nośników nowe urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta współpracują ze standardowymi formatami papieru do A3+, a także z dowolnymi rozmiarami nietypowymi i gramaturami do 271 g/m2. Standardową pojemność podajników papieru na 1150 arkuszy można rozszerzyć do 3650 arkuszy. Dzięki zastosowaniu podajnika ręcznego użytkownicy mogą z łatwością stosować wszelkiego rodzaju nośniki specjalne i banery o długości do 1,2 m. Urządzenia oferują również atrakcyjne możliwości w zakresie wykańczania prac. Modułowy finiszer stojący, finiszer wewnętrzny oraz separator zadań, pozwalają odpowiednio dostosować modele bizhub C220, C280 i C360 do indywidualnych potrzeb dowolnego biura.

konica_minolta_logoNajnowsze urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta są całkowicie przyjazne dla środowiska. Modele bizhub C220, C280 i C360 działają wyjątkowo cicho, co sprawia, że praca z nimi jest niezwykle komfortowa i doskonale sprawdzają się w dowolnym miejscu biura.

Przeczytaj także:   Nowe urządzenia z serii Garmin GPSMAP 62 - nawiguj i fotografuj

Modele bizhub C220/C280/C360 Konica Minolta są objęte 12 – miesięczną gwarancją. Urządzenia można nabyć w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy.


Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci

Zapraszamy Was do galerii najlepszych zdjęć związanych ze strajkiem kobiet, na jakie trafiliśmy w sieci. Jeśli macie swoje propozycje, przysyłajcie na nasz redakcyjny adres: redakcja@techcity.pl. Kobiety, jesteśmy z Wami!!! A teraz zapraszamy na “Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci”. Strajk kobiet – najlepsze memy. (RED – Strajk kobiet-memy) Przeczytaj także:   BenQ MP 782ST […]

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

Techcity na Facebooku