17/11/2009

Nowe akcesoria Macally w ofercie iSource

iSource poszerzył ofertę o nowe produkty firmy Macally – światowej klasy projektanta i producenta akcesoriów do telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych.

Nowym urządzeniem dostępnym w ofercie iSource jest MGRIP, regulowany uchwyt samochodowy do iPhona i iPoda, a MGRIPtakże każdego innego telefonu komórkowego i odtwarzacza, ponieważ zawiera aż 3 rodzaje miękkich uchwytów ze specjalnym systemem zabezpieczającym przed wypadnięciem odtwarzacza, chroniącym go także przed zarysowaniami.

Urządzenie montuje się na szybie samochodu za pomocą przyssawki. Ponadto elastyczna szyjka pozwala obracać uchwyt o 360 stopni, dowolnie regulując kąt widzenia.

Te same funkcje spełnia również podstawka MCUP, regulowany uchwyt do iPhona czy iPoda, do zainstalowania nie na szybie,
lecz w miejscu na napoje w samochodzie.

MCUP tak samo jak MGRIP zawiera 3 rodzaje uchwytów, które można wymieniać zależnie od tego, czy chce się korzystać z  iPhona, iPoda, czy telefonu komórkowego.

MCUP

Inną nowością jest EZBOOKPAD, aluminiowa podstawka chłodząca do laptopa. Jest doskonałym akcesorium dla osób, które chcą zadbać nie tylko o lepszy komfort pracy, ale o samego laptopa, będących zarazem miłośnikami nowoczesnego, eleganckiego designu w wersji minimalistycznej.

EZBOOKPADZaprojektowana została z myślą o użytkownikach MacBooków oraz innych komputerów mobilnych wielkości do 15 cali. Da się ją w pełni dopasować Dzięki  możliwości regulacji wysokości, pozwala na wybór najbardziej komfortowej pozycji laptopa podczas pracy. Regulowane jest w niej również położenie wentylatora, zależnie od obszaru ciepła laptopa. Wentylator jest przy tym bardzo cichy, nawet podczas pracy na maksymalnych obrotach. Podstawka posiada wbudowany kabel USB, dzięki czemu nie wymaga podłączenia do prądu – wystarczy podłączyć ją gniazda USB stojącego na niej komputera. Sama podstawka również posiada wejście portu USB, do podłączenia innych urządzeń.

Ciekawą cechą EZBOOKPAD jest to, że można w nim pionowo ustawić zamknięty komputer. Jest to wygodne zwłaszcza w trakcie jego przenoszenia. Przydaje się również, gdy zależy nam na stworzeniu przenośnego stanowiska pracy. Wystarczy, że podłączymy do laptopa zewnętrzny monitor,
klawiaturę oraz mysz i miejsce pracy jest gotowe – bez konieczności otwierania komputera.

Przeciwpoślizgowe podkładki zamontowane na spodzie urządzenia zabezpieczają laptop i chronią go przed zarysowaniami. Natomiast duże wymiary podstawki (300 x 250 x 45 mm) i jej masywna budowa oraz stosunkowo duża waga – 422 gramy, gwarantują stabilność, a zarazem ochronę komputera.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...