03/11/2009

Przełącznik CS682 ATEN – jakość obrazu w standardzie DVI

ATEN zaprezentował  nowy 2-portowy przełącznik CS682 USB 2.0 DVI KVM współpracujący z systemem operacyjnym Windows 7. CS682 zapewnia doskonałą jakość obrazu w standardzie DVI oraz bogactwo doznań dźwięków basowych dzięki  systemowi 2.1 surround. Dodatkowo, dla wygodniejszej obsługi, wyposażono go w zdalny selektor portu.

ATEN International poszerza serię PETITE wprowadzając nowy 2-portowy przełącznik CS682 USB 2.0 DVI KVM. Nowy kompaktowy przełącznik KVM umożliwia użytkownikom operowanie dwoma komputerami za pomocą jednej klawiatury USB, myszy USB i jednego monitora DVI.

Dzięki swej kompaktowości i wbudowanym 1,2- metrowym kablom, CS682 gwarantuje bezproblemową instalację i pozwala zachować porządek w obrębie stanowiska pracy, zwykle przeładowanego elektroniką. Użytkownicy z łatwością mogą przełączać się pomiędzy komputerami za pomocą klawiszy skrótu lub zdalnego selektora. Dodatkowo przełącznik posiada funkcję prostego przełączania portów za pomocą podwójnego kliknięcia w rolkę myszy USB.

CS682

Przełącznik CS682 jest w pełni kompatybilny ze standardem DVI-Digital. CS682 został wyposażony w funkcjonalność Video DynaSync™, która eliminuje problemy powstające podczas uruchamiania komputera i umożliwia zachowanie ustawień monitora, przez co optymalizuje rozdzielczość podczas przełączania między portami i zapewnia znakomitą jakość obrazu – rozdzielczość do 1920 x 1600 – przez cały czas. Co więcej, CS682 bezproblemowo współpracuje z cieszącymi się coraz większą popularnością panoramicznymi ekranami LCD.

Przełącznik CS682 USB 2.0 DVI KVM jest kompatybilny z szeregiem systemów operacyjnych – Windows (wraz z jego najnowszą odsłoną – Windows 7), Mac, Sun oraz Linux. Wartą wymienienia funkcją najnowszego przełącznika firmy ATEN, jest obsługa audio – nie tylko pozwala on na podłączenie mikrofonów i głośników, ale, dzięki obsłudze systemu 2.1-surround, zapewnia bogactwo doznań, które doceni każdy miłośnik muzyki. CS682 umożliwia niezależne przełączanie się pomiędzy KVM i źródłem dźwięku. Użytkownik może zatem słuchać muzyki odtwarzanej na jednym komputerze, jednocześnie bawiąc się lub pracując na drugim.

CS682

– Dla każdego  użytkownika komputera liczą się przede wszystkim wygoda oraz jakość produktów. ATEN International oferuje wysokiej klasy nowoczesny przełącznik doskonale sprawdzający się w środowisku SOHO. Zdalny Port Selektor, standard DVI, kompatybilność z wieloma systemami operacyjnymi – w tym z nowym Windows 7 – oraz inne nowoczesne funkcjonalności mają zapewnić użytkownikom CS682 wygodę przy wielozadaniowej pracy oraz bogactwo doznań dźwiękowych i wizualnych najwyższej jakości – mówi Kevin Chen, prezes ATEN International.

Ważną cechą nowego przełącznika jest funkcja „power on detection”, dzięki której w przypadku wyłączenia któregoś z komputerów, CS682 automatycznie przełączy się na drugi. Port USB 2.0 przeznaczony dla myszy może być wykorzystywany do podłączenia huba USB i urządzeń peryferyjnych, których współdzielenie stanowi istotną wartość dodaną dla użytkowników ceniących wygodę.

Przełącznik CS682 jest dostępny w sprzedaży. Sugerowana cena netto wynosi 89,95 Euro.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...