17/11/2009

Przełącznik KVM ATEN CS-682 USB/DVI z linii Petite

AJM Electronics wprowadził do sprzedaży przełączniki KVM DVI z linii Petite, obsługujące tor audio w jakości 2.1 surround system oraz tor video pracujący w technologii Video DynaSync.

W praktyce oznacza to, że karta graficzna podłączonego komputera automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości obsługiwanej przez monitor (funkcja EDID). 

Nowy przełącznik, oznaczony kodem CS-682, pozwala na obsługę dwóch komputerów z poziomu jednej konsoli USB / DVI (mysz USB, klawiatura USB, monitor DVI, mikrofon i głośniki). Jest bardzo prosty w instalacji (kwestia prawidłowego podłączenia kabli) i obsłudze. Przełączanie miedzy komputerami może odbywać się trzema sposobami – za pomocą klawiatury , przycisku na kablu który można położyć na biurku lub za pomocą przycisku scroll myszy.

CS682

CS-682 współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, Mac, Linux i Sun. Posiada wsparcie dla klawiatur i myszy multimedialnych oraz klawiatur i myszy bezprzewodowych. Posiada funkcję emulacji klawiatur Mac i Sun. Jest kompatybilny z monitorami panoramicznymi LCD. Obsługuje wysoką rozdzielczość video – do 1920 x 1200. Jest zgodny z HDCP.

CS682

CS-682 automatycznie wykrywa i przełącza się na uruchamiany w danej chwili komputer (funkcja Power on Detection). Ma możliwość niezależnego przełączania toru audio. Port myszy USB przełącznika może być wykorzystywany do podłączenia peryferii USB za pomocą huba.

CS-682 ma kompaktowe wymiary. Nie wymaga zasilacza. W zestawie znajdują się zespolone kable połączeniowe do komputerów o długości 1,2m.

Przeczytaj także:   Tablet Overmax Livecore 7020 – multimedialny i kieszonkowy

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]