Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/11/2009

W PLAY „szczęśliwa 13-tka” na święta dla biznesu

Od 12.11.2009 PLAY wprowadza  atrakcyjne oferty promocyjne „szczęśliwa 13-tka” dedykowane do biznesu.

W ramach promocji „Szczęśliwa 13-tka” abonent otrzyma podwójny pakiet minut  do wszystkich sieci na promocyjny okres 13 miesięcy, a stawka za minutę rozmowy 0,24pln (0,29pln z VAT) do wszystkich sieci oraz telefon Nokia E52 już od 1 zł.

play

W ramach promocji „Szczęśliwa 13-tka w eshop” abonent dokonując zakupu przez Internet w e-shopie otrzymuje dodatkową zniżkę na abonament 25% przez 6 miesięcy, a także otrzyma podwójny pakiet minut  do wszystkich sieci na promocyjny okres 13 miesięcy, stawkę za minutę rozmowy 0,24pln (0,29pln z VAT) do wszystkich sieci oraz  telefon Nokia E52 już od 1 zł.

play

PLAY przygotował także specjalną ofertę dla obecnych abonentów W ramach promocji „Kolejny telefon w Play dla firm 2” klient otrzyma: podwójny pakiet minut  do wszystkich sieci na promocyjny okres 13 miesięcy, zniżkę na abonament 10% przez 24 miesiące, stawkę za minutę rozmowy 0,24pln (0,29pln z VAT) do wszystkich sieci oraz telefon Nokia E52 już od 1 zł.

play

Nadal obowiązują promocje: Biznes nie Rachunki, MNP Przejdź do Play dla Firm, MNP jedna wizyta  dla Firm, Umowa bez telefonu, Umowa bez telefonu dla Doradców Biznesowych, MNP – 95% upustu przez 6 miesięcy, Biznes Standard od 12.11, Biznes Max od 12.11., Pakiet Internet dla Firm, Pakiet SMS/MMS dla Firm, Zbieraj Minuty w Firmie.

Nokia E52

www.playmobile.pl


Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku